Nadler

Ár:   790 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2012. november 30.

Kategória:   Szappanok

"Frissítő, méregtelenítő citromfűolaj dominál az antioxidánsokkal teli új szappanomban.
A szőlőmagőrleményhez vörösagyagot, a fehéren hagyott részekhez kaolint kevertem.Az aktív szén fokozottan tisztítja a pórusokat.A bio chlorella alga kiváló sebgyógyító hatású, fekélyek, pikkelysömör, cellulitis, ekcéma esetén. Ezen kívül tonizál, fertőtlenít, szagtalanít és visszeres problémák ellenszere is, mivel gyulladás- és fájdalomcsillapító hatása is igazolt, javítja a bőr és a kötőszövetek rugalmasságát a benne lévő ásványok, aminosavak, klorofill hatóanyagai révén.
A szappan sheavajjal és mangóvajjal táplálja a bőrt, kecsketejjel hidratál.

Az avokádóvaj olvadási pontja 30-35C körül van, így könnyen használható. Kevés is elég belőle, mert gazdag a textúrája. Különösen alkalmas a száraz, hámló, repedezett bőrre ? a test bármely részén -, csökkenti a korral járó foltok kialakulását.

Az avokádóvaj magas E vitamin tartalma stimulálja a kollagéntermelődést, segít a bőröregedés jeleinek eltüntetésében, megköti a szabadgyököket és bársonyossá varázsolja a bőrt. Gyorsan beszívódik a bőrbe és hajba. Nem csak bőr- és hajápolóként, hanem természetes napvédőként is igen hasznos."

Kiszerelés: 110 g

Gyevocska

2018. április 15.

Új kedvencem lett! Elhasználtam 1-et: sima, nem zsíros, nem száraz, nem pattanásos bőr az eredmény. Jól habzik, nagyon kellemes citromfű illatú, kellemesen radíroz. Tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 15.

kiscsilli

2014. április 14.

Kedvencem! A bőröm mint a babapopsi, nagyon jól radíroz, nem szárít. Nem tudom elhinni,de mintha a narancsbőr is halványulna. Megy az öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 14.

Yndre

2013. szeptember 16.

Ez a szappan valami álom! Hihetetlenül krémes habja van és kellemes, natúr illata. A benne lévő szőlőmagdarabkák közvetlenül a szappannal masszírozva eléggé karcolókat, de a tenyérben felhabosítva kellemesen radíroznak. Arcra, testre egyaránt jó, mert egyáltalán nem szárítja a bőröm, viszont az arcom zsíros bőre is szereti. Alaposan, de kíméletesen tisztítja a bőröm. Ez az egyik kedvenc Nadler szappanom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 16.

Monee

2013. június 17.

Világ életemben utáltam a szappanokat, míg egyszer rá nem beszéltek egy kecsketejes szappanra...nagyon félve próbáltam ki, de annyira megszerettem, hogy azóta száműztem a tusfürdőket és testápolókat a fürdőszobából, viszont a szappantartók db száma szépen megnőtt :) De visszatérve erre a szappanra..sokkal intenzívebb illatú szappanra számítottam, de nem baj, hogy nem illatozik ezerrel, szépen habzik, de nem töredezik. Testre és arcra is használom, a bőröm hihetetlenül imádja, nagyon puha lesz használat után és egyáltalán nem szárad ki. Kicsit fura használni az alakja miatt, de ezen is túlléptem már. Nem tudok semmi rosszat írni, legszívesebben vagy 30 féle szappant tartanék otthon és a hangulatomhoz mérten mindig mást használnék. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 17.

Dorink@

2013. május 29.

Pihe-puha lesz tőle az arcom, és kíméletesen tisztít is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 29.

Pihe-puha lesz tőle az arcom, és kíméletesen tisztít is. :)