Nadler

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2012. december 10.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz

"A vörösagyag és a szén kombinációja régóta izgatta a fantáziámat, most el is készítettem ezt a különleges szappant.Pacsuli, szantál és csampa olajokkal illatosítottam, 10%-os extraolajtartalmát mangóvaj, sheavaj és kakaóvaj adja.Himalájai sóval és kecsketejjel hidratálja a bőrt. Újdonság volt számomra a mangóvaj állaga és hatása: A mangó magjának belsejéből egy igazán különleges, értékes bőrápoló zsiradék a mangóvaj készül. Sárgásfehér színű, puha állagú, illata éretlen dióra emlékeztet. Bőrbarát tulajdonságainak és széleskörű felhasználhatóságainak köszönhetően a mangóvaj előkelő helyet foglal el a biokozmetikumok világában.Rendkívül jól hidratál és nagyon könnyen felszívódik a bőrbe.
A mangóvaj használatával rugalmasabbá, egészségesebbé válik a bőr. Általános testápolásra, illetve a száraz bőr okozta kellemetlen, viszkető tünetek enyhítésére javasoljuk. A sheavajhoz hasonlóan ekcéma és pikkelysömör kezelésére jól használható. Kisebb sebek gyógyítására, bőrkeményedések puhítására szintén javasolt.Rendkívül kellemes az állaga és nagyon hatásos hidratáló. "

Kiszerelés: 110 g

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre