Naf Naf

Ár:   11 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ella, Módosítva: 2020. július 29.

Ár:   11 000 Ft
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Citrom, mandarin, rózsa, héliotrop, szantálfa, fehér fa és pézsma.

Ascyra

2019. október 17.

Igazi fruskás nyári, kora őszi illat. Valamiért nekem mindig a bőrszerkókba öltözött, fekete körmű csajok jutnak eszembe róla, marha dögös illat - illene hozzájuk. Olyan head-bang-elős :D Érdekes, hogy amúgy inkább olyan cuki, nem durva. Finom gyümi és pézsma keverék, én a többit (főként a rózsát, hála az égnek nem érzem ki belőle). Viszont, van egy nagyon nagy problémám az illattal: rajtam egyáltalán nem működik és sejtésem szerint - te jó ég, ezzel is szembesülnöm kellett egyszer - a korom miatt. Így negyven felé, ez már annyira nem trendi rajtam, nem dögös, inkább eltúlzott küszködésnek tűnik egy letűnt éra után, ami már nem jön vissza. Kénytelen vagyok hát elengedni, mert semmi esetre sem ripacskodnék. Marad a fekete cucc, a fekete haj, de ez a parfüm kikerül a látókörömből, sajnos. A tartósságával is van némi bajom, de az ára miatt szerintem fújkodható 4 óránként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 17.

3tara2

2016. június 18.

Nagyon cuki vintage illat fiataloknak!😀
Nincs benne semmi nehéz,semmi tömör! Van egy pézsmás alap,amire ráépítik a citrusos,üde rózsás heliotropos illatot és kezdésként meglökik egy kevés mentollal! Állítólag nincs benne - szerintem meg van!😀
A tartóssága....hát....közepes! De akkor is jó! Amolyan kis öblítő illat: Kék Bip és Impulse Incognito keverék! Meg a 80-as évek és Madonna:Like a Virgin...
Mindenképpen megér egy próbát! 😀

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 18.

Nagyon cuki vintage illat fiataloknak!😀
Mindenképpen megér egy próbát! 😀

PETRA820718

2016. január 27.

Nekem igazi nyári illat, hasonlít a Light Blue-ra, ennek ellenére van benne eredetiség.Elég tartós is, néha nem árt újrafújni nap közben, de a 100ml kiszerelésböl ez nem lehet nagy probléma.
Bevált, szeretem főleg, hogy nagyon jó áron találtam rá :-)
Teljes árat azért, ha elfogy nem adnék érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 27.

Bevált, szeretem főleg, hogy nagyon jó áron találtam rá :-)
Teljes árat azért, ha elfogy nem adnék érte.

boglarka88849

2015. február 9.

Én is féláron vettem a Dm-ben, a három fairy juice közül nekem ez tetszett a leginkább. Mert friss, könnyed és még a tartóssága is jónak mondható. Abszolút nekem való, ezért 5 pont. Külön pluszpont a csinos üvegcsének.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 9.

Zsül

2014. szeptember 13.

Megvettem leértékelésen a dm-ben, féláron. Meglepően finom és friss, engem jó kedvre derítő illat. Alapvetően a virágos parfümöket szeretem, s ez annak ellenére, hogy gyümölcsös-fás, megragadott! Szerintem itt a leírásban tévesek az összetevők, megnéztem a Fragranticán, s én is inkább ezeket az illatokat érzem benne: citrom, ananász, fehér fa, szantál, moha. Ja, és egész tartós is:).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 13.

Vicus

2013. április 11.

Tetszik, de nem az én illatom. Nagyon szép az üvege.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 11.

Tetszik, de nem az én illatom. Nagyon szép az üvege.

Kiscsillag5

2013. március 21.

Számomra olyan édeskés, gyümölcsös, vizes, frissebb illat. Tartós. Az üveg nagyon cuki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 21.

Ella

2013. március 18.

Márc. 12.:
DM-ben szaglásztam és egyszerűen beleszerettem! Légies, tiszta, mesés, imádni való! Most erre a kölnire gyűjtök. :)

(Sajnos csak egy helyen, a cybeleesthetique.com oldalon találtam róla leírást, remélem hitelesek az illatalkotók).

Update:
Ráfújtam a szövetkabátomra és nos, eléggé tartós rajta az illat, lassan 3. napja tisztán érezhető. Egy idő után átment D&G Light Blue-ba, szó se róla, imádom, de így olyan koppintásnak tűnik. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 18.

Márc. 12.:

Update: