Naf Naf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ella, Módosítva: 2013. március 20.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Szlilla19

2016. március 14.

Anyukám egyik kedvenc parfümje. Gyümölcsös és nőies.Nekem néha kicsit túl sok, de rajta nagyon jó.Tartós, és napközben sem kell újrafújni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 14.

Emike

2015. április 16.

Isteni illata van :) Ajándékba kaptam, nem is ismertem korábban, de szerelem volt első illatozásra. Édeskés, gyümölcsös illata van, aki ezeket a típusú illatokat szeretni, annak ajánlom :) Sajnos tényleg nem túl tartós, én szeretem magamon érezni a parfüm illatát, így napközben még egyszer újra kell fújnom. Mindenesetre kedvenc lett elsőre :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 16.

varga.stella

2014. december 13.

Telt gyümölcsös illat. Nagyon szerethető és jó áron meg lehet kapni ezt a hatalmas mennyiséget. Tartok tőle, hogy előbb meg fogom unni, minthogy kifogyna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 13.

klau810614

2014. november 16.

Nagyon finom édes illat.Tartóssága is tökéletes!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 16.

Nagyon finom édes illat.Tartóssága is tökéletes!

era1

2014. július 15.

Az illat egyáltalán, de tényleg egyáltalán nem tartós. Nagyon nagy csalódás. A Naf Naf parfümök nagy imádója vagyok már 20 éve. Sajnos sorra megszüntetik az igazán finom és tartós illatait, helyette pedig ilyeneket kreálnak. Nem jó. A testpermetek illata is tovább megmarad a bőrön, mint ennek a kis parfümnek, pedig nem olcsó. Én 40 ml-eset rendeltem, nagyon nagy esélyt adva neki. Nem szabad a vattacukorhoz hasonlítani, és a gyümölcse sem az a finom gyümölcs. Az én kedvencem a Naf Naf graffiti volt, amíg meg nem szűnt. Nem tudom hova tenni - ennek ellenére kedvelem - a Naf Naf -nak azt a parfümjét, aminek az üvege olyan, mintha buborékok borítanák. Sem a dobozán nincs írva semmi, sem pedig az üvegen nincs felirat, hogy meg tudjam nevezni, ... és néha sötétebb sárga színű benne a parfüm, néha pedig világosabb. Az ugyanilyen üvegben lévő Naf Naf Too (rózsaszín) illata nem tetszik, sajnos azt sem találták el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 15.

noorinoori

2014. június 16.

Szeritem nem draga, mivel 100 ml-es!! Olcsobbra jon ki mint a legtobb ismert, divaros parfum, gondolok itt hiressegek parfumjeire. Ha megnezzuk hogy egy 15milis parfum is 3000forint korul van, ez sokkal jobban megeri. Na de nem is ez a lenye, az illat csodaaa!! Nem hiaba fairy juice, nagyon tunderi :) edeskes, tipikus nyari illat, telre inkabb valami komolyabbat szeretek hasznalni, de maskor ez a nyero!! Nagyon sokaig eleg, es tartos is, mindig mondogatjak milyen jo illata van :))

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 16.

viktria

2013. december 24.

A három illat közül ezt szeretem a legjobban. Sajnos, nagyon drága, de leírhatatlanul finom az illata, szinte elvarázsol. Nagyon szeretem, és nem tudom megérteni azokat, akik szerint ez nem jó. (persze, tudom, ízlések és pofonok)
Az üveg meg bájos, aranyos.
5/5.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 24.

Az üveg meg bájos, aranyos.
5/5.

csikosmatyas

2013. december 20.

Ez az egyetlen ilyen jellegű trendi-vattacuki illat amit hajlandó vagyok beengedni a házba. Elég édes vaníliás, mégsem olyan gagyi mint a többi, tinilányomnak pont megfelelő, pénztárcabarát megoldás, fiatalos, bohókás, a maga módján talán még kicsit elegáns is.
A csomagolása tündéri!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 20.

A csomagolása tündéri!

ttimi

2013. december 17.

Kellemes, vidám illat de nem túl tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 17.

Kellemes, vidám illat de nem túl tartós.

Pearl

2013. október 6.

Édes, cukorkás, bohókás, vidám illat:) tartóssága nálam 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 6.

Édes, cukorkás, bohókás, vidám illat:) tartóssága nálam 5*