Naf Naf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: moncsi29, Módosítva: 2012. december 20.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Főbb illatjegyek:vanília,eper,málna

nyuszo

2018. augusztus 10.

Kedves Naf Naf Graffiti Vanille rajongók! Mindannyiótoknak, akik visszasírjátok ezt a kedves vaníliás illatot, szívből tudom ajánlani Casamorati Dama Bianca-ját! A megszólalásig hasonló a két illat kifújáskor, és leszáradásában is.... nekem is volt 22 évvel ezelőtt, és most megtaláltam a méltó 'felnőtt' változatát, hiszen azóta mi is felnőttünk....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Ascyra

2016. december 15.

Egy nemzetközi kereskedőoldalról beszereztem egy miniparfümöt - de láttam több helyen is nagy, 100ml-es kiszerelésben újra. Hogy ez vajon eredeti? Erre nem tudok válaszolni - az általam rendelt apróságba rejtett afrodiziákum viszont az. Az egyik legszebben hozzám simuló vanília, amit valaha hordtam. Többen éreznek benne valami agresszív, tolakodó, oda nem illő "szagot", amit én nem érzek, ezért boldogan hintem meg vele olykor magam. Gyorsan fogy. Ahogy a többiek is írták, nagy kedvenc volt régen - talán az egyetlen, amit használtam évekig. Viszont, ha elfogy, többet nem fogom keresni, meghagyom a feledésnek. Vannak csodás vaníliák még ezen kívül, bár elfelejteni nem fogom soha :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 15.

adrica

2016. november 8.

Jaj Istenkém, gyere vissza! Úgy emberi áron és ne mondjuk egy Coco Chanelén. Annyira vennék egyet nosztalgiából és bizony használnám is, még ha beledöglök akkor is! Annyira 16 éves lennék újra! Csak a dezodorja volt meg, mert nem vehettem meg mást, de nagyon szerettem. Nekem ez az önfeledt luxus volt, amitől menő csaj voltam a Lucci Luccival, és az eredeti Naf Naffal, és igen, teljes hasonulással írom, mert bizony mi még akkor úgy tanultuk, bár a mai gyerekek már nem fogják tudni, hogy mi az, mert minden aminek értelme volt megszüntetik, ahogy ezt a csodás kis édest is. Ez volt a mi Pink Sugarunk. HIÁNYZIK! Nem akarok más vaníliásat, hanem csak őt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 8.

Chrissy

2016. augusztus 26.

Mint a legtöbb hozzászólónak, nekem is a gimis éveimet idézi. Vaníliás, édes, vattacukros, kicsit fűszeres illat. Olyan sok üveggel elhasználtam belőle, hogy az illata beleégett a memóriámba és még most is érzem, ha eszembe jut. Sok emlék fűz hozzá...a reggeli készülődés a suliba... közben hallgattam a rádiót, Happy Endrét, ha az emlékezetem nem csal. Felraktam a sminkem, mindenem Avonos volt, mert ez volt az első diákmunkám :). Eszembe jutnak róla az első randik, amikhez legalább tripla annyi fújás dukált, mint a sulis reggelekhez...fullasztó felhőben vett körül ez a parfüm, igazából már engem is émelyìtett, de ezt sosem mutattam, azt gondoltam ettől leszek nő (és a szépségért meg kell szenvedni).
Azt hiszem már nem bírnám elviselni magamon többé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

Azt hiszem már nem bírnám elviselni magamon többé.

RitaL

2016. augusztus 5.

Középiskolás korom parfümje, szerintem annak a korosztálynak is való, vattacukros illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 5.

maniac78

2016. április 8.

A maga idejében egy mennyei, álomillat volt. Vattacukros csoda. Az első igazi parfümöm egyike. Szépséges múlt. Nosztalgiából beszereznék egyet, de csakis azért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 8.

vtina85

2015. február 5.

Úristen, ez volt a legelső parfümöm, amikor még általános iskolába jártam. Akkoriban nagyon szerettem, de már nem emlékszem az illatára. De jó lenne most újra beleszippantani. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 5.

Classic

2015. február 5.

Én is nagyon szeretem az illatát, nemrég sikerült beszereznem 100 ml-es kiszerelésben, és minden cseppjét élvezem. Sajnálom, hogy már nem gyártják. Szerintem független a kortól, nemcsak tinikorban lehet használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 5.

hajnalka39

2014. július 16.

Igen ,ahogy hulcsi írta,első parfüm gimiben,szeretnék nosztalgiázni én is...Nagyon rám fér...:)
Ezt nézzétek: http://www.ebay.com/itm/Graffiti-Vanilla-Naf-Naf-5-ml-Eau-de-Toilette-l-/261481900697?pt=Flakons&hash=item3ce1892a99
Emlékszem ,amikor a 30ml 2500ft volt .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 16.

Emlékszem ,amikor a 30ml 2500ft volt .

nyarigabi

2014. július 12.

Könnyed, fincsi epres-vaníliás illat, gimiben használtam, akkor teljesen megfelelt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 12.