Naf Naf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Rege, Módosítva: 2014. november 8.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Megjelenés éve: 1991

Illatjegyei:

Fej: bergamott

Szív: írisz, jázmin, rózsa, gyöngyvirág, orchidea

Alap: pézsma, tonkabab, vanília

Ár: 23000 , Eladó: sun6666
Állapot: 100/90 ml, Helyszín: Hatvan, fizetés: Szemelyes atvetel vagy banki utalas utan kuldom
Ár: 0000 , Eladó: Denissza
Állapot: 20-25ml, Helyszín: Győrszentiván, fizetés: Banki utalás, személyes átvétel

Niki0215

2019. szeptember 16.

Középiskolában használtam ezt a parfümöt, és deo-ját 1996-ban.....Az emlékek miatt újra vettem...Azóta változott az ízlésem, és én is, de az emlékek miatt még mindig megérdemel 5 csillagot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

Dottir

2019. augusztus 12.

Tiniként a 100×Szép (:DDD) magazinban láttam, aztán egy olaszországi nyaraláson megkaptam az édesapámtól, aki nagylelkűen, elnéző jóindulattal kezelte illatkórságomat. Ezért a parfüm az ő jóságos szívére is emlékeztet amellett, hogy csodálatos illat volt. Sokszínű, friss, virágos, édes és fás, mégis fiatalos, de én középkorúként (na jó, bizonyos besorolások szerint ez még csak sima felnőttkor) ma is boldogan fújnám - ha lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

mariasoros

2019. május 17.

A 90-es években ez volt a randizós parfümöm. Elég jó hatásfokkal működött. :) Szépséges kis illat volt, csak az érzésre emlékszem, hogy adott egy adag plusz magabiztosságot. Meleg, bújós. Az üvege is cuki volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 17.

ErikaErika

2017. június 16.

Nekem is volt lanykoromban es szerettem is. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 16.

Nekem is volt lanykoromban es szerettem is. :)

Ascyra

2016. december 15.

Ezt a parfümöt újra és újra fel kell fedezni. Egy olyan titokzatos és ódon csoda, amely mellett nem tudunk elmenni szó nélkül. Mint sokakat, engem is tinikomra emlékeztet. Most sikerült beszereznem egy miniparfümöt (vaníliás változatából is), úgyhogy nagy az öröm. Viszont, ezt is meghagyom inkább emléknek. A parfümöt elhasználom - jó volt emlékezni, felidézni a vele eltöltött éveket, de lejárt, idejétmúlt és avítt az illat számomra már. Többen éreznek benne "locsolókölnit" - és sajnos már nem tudok velük vitatkozni. Változik a Világ és ezzel együtt az ízlés is :). Adieu Naf Naf!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 15.

adrica

2016. november 8.

Lánykoromban nagyon szerettem. Méééég kezdő dolgozó lányként is. Aztán a maradék fél üveg elkezdett bebarnulni és az illatkompozíció is tömörült és a leszáradása olyan naf-talin (nem lehetett kihagyni ezt a poént) szerű volt. Olyan igazi öreglányos. Utána már hiába vettem friss parfümöt ebből, kiéreztem "azt". Bár az emlékeimben ez egy édes-különlegesen fűszeres illat maradt. Volt már anno is többféle változata, a vaníliás Grafiti- s jelzőjűt sokkal jobban szerettem. Azt azóta is kergetem, de már hiába, azt sem kapni.
Azért örültem, hogy belefutottam itt a krémmánián. Találtam egy másik Naf-Naf-ot, az nem ugyanez csak új külsővel?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 8.

RitaL

2016. augusztus 5.

Kifinomult, nem markáns, de mégis különleges illat volt, középiskolás koromban használtam. Mindig megkérdezték, mi ez rajtam. Ez az illatot is dicséri, meg azt is mutatja, mennyire nem illett hozzám. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 5.

Titanilla1

2015. november 9.

Ó, az első parfűmöm. Nagyon finom illatra emlékszem, bár a csomagolás és az üveg miatt vettem meg. Az összetevőit most olvasom először, most 4 parfűmöm van, mind oriet. édes-fűszeres . /YSL. Cinema, Kenzo J.Elephant, Carolina Herrera 212 Vip, Diesel Loverdose/ Ez a kis aranyos simán beállhatna a sorba. Érdekes viszont hogy itt a nagyközönség az édesebb, valiliás ,virágos, fűszeres illatokat mind a 30 fölöttieknek szavazza jobbára, erre itt van Ő mint egy bizonyíték arra, hogy hordhatók édesebb ,krémesebb, komolyabb illatok tizenévesen is. 16 és fél éves lányom amíg mi vásárolunk, mindig átszalad a Müllerbe, hogy magára fújjon egy kis Escada Desire Me-t. Ez az összetétel most meggyőzött valamiről, Borinak úgy gondolom szép Karácsonya lesz. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 9.

Linda86

2015. október 31.

Örök kedvenc!! Szerencsés vagyok, mert pár éve sikerült szereznem két bontott üveggel. Még mindig ugyanolyan az illatuk!!! Persze alig merem használni...félek, hogy elfogy.. Igazán egyedi illat. Sajnos azóta sem találtam hasonlót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 31.

AnnAsher

2015. június 5.

Valami eszméletlen izgalmas illatkombináció volt. Ellentmondásnak hangzik, de egyszerre volt könnyű és hangsúlyos. Nekem is az első igazi parfümöm volt, de az örök kedvencek egyike marad.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 5.