Nagora

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   5,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. június 26.

Kiszerelés:   5,5 ml
Kategória:   Ajakápolók

100%-ban természetes összetevőkből, 80% bio ajakápoló

Bio finomítatlan illatos kókuszolajjal és kakaóvajjal a hosszantartó hidratálásért, antioxidáns hatásért és selymes ajkakért. Természetes méhviasszal az ajkak védelméért. Összetevői puhítják, hidratálják, selymessé varázsolják az ajkakat és javítják a bőr sejtjeinek regeneráló képességét.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

perfumeaddict

2020. január 9.

Volt már egy pár ajakápolóm... De amikor ezt először a számra kentem, egyszerűen egy más világ nyílt meg előttem. Tökéletesen siklik az ajkakon, mennyei illat (pont a kakaó és a kókusz között), puha, puha lesz tőle a bőröm, egyszerűen nem is tudok róla rosszat írni. Én elkövettem azt a hibát, amit írnak a weboldalon: hidegben is magammal vittem, ettől kicsit kikristályosodott, de ez nem vont le az élvezeti értékéből. Utána, ha bent tároltam, újra normális lett. Nemsokára kifogy, és biztos újravevős lesz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax