Nagora

Ár:   450 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: NIZA, Módosítva: 2020. május 8.

Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Egyéb

Eldobható vattakorong helyett mosható smink- és arclemosó textil korong a környezet-tudatosság jegyében.

100% bambusz és frottír (pamut)

orsesz

2020. május 16.

Szerintem géles dolgokhoz a legjobb. A micellás vizet magába szívja anyagából adódóan, így azok gyorsabban fogynak ezzel. A szememet szoktam a puhábbik felével áttörölni, a másikkal az egész arcot. Van hogy gépbe bedobom, marhaepe szappannal bedörzsölve, vagy pedig ugyanezzel egyből kézzel kimosom és csiptetőn hagyom száradni. Eddig mindig kijött belőle minden.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 16.

SassySonia

2020. május 8.

Korábban nem próbáltam mosható sminkkorongot, de igyekszem áttérni a zerowaste életmódra. Jó puha, könnyen használható, de érdemes többet venni, ha sminklemosásra használjuk. Ha van időm kézzel kimosom, akkor szépen kijön belőle, viszont mosógépben kevésbé. Engem nem zavar, kárpótol, hogy nem kell több vattapamacsot venni és a környezetet sem szennyezem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 8.

Regina11

2019. október 23.

Ugyanúgy funkcionál mint az eldobható, sokkal környezettudatosabb. Puha és kellemes használni viszont nekem 2 problémám is van vele. Az egyik hogy nem tudom kimosni belőle maradéktalanul a sminket, lehet én csinálok rosszul valamit, más színben előnyösebb lenne (sötétkék pl), a másik,hogy mivel minden nap nem tudok mosni, heti 1x mosom őket és bebüdösödik picit, ami teljesen elvette a kedvem tőle. Még utána fogok nézni, hogyan tarthatnám tisztán őket. Addig nem pontozom le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.