Nagora

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   5,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NIZA, Módosítva: 2019. május 21.

Kiszerelés:   5,5 ml
Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• 100%-ban természetes összetevőkből, 70% bio.
  • Halványrózsaszín csillogó szájfény, ami ellenállhatatlanná varázsolja ajkaidat.
  • Bio finomítatlan illatos kókuszolajjal és kakaóvajjal a hosszantartó hidratálásért, antioxidáns hatásért és selymes ajkakért.
  • Természetes méhviasszal az ajkak védelméért.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax