Nailner

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2013. január 20.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

Swenja

2019. november 11.

Hatékony napi használatkor,3-4 hét után lehet a javulást látni.Viszont egy dolog nem tetszik,hogy lefelé tárolva,folyik ki és párolog el belőle a folyadék.Ezért pazarló,ezért kap 4 csillagot csak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 11.

TRLinda

2018. június 30.

Hát 1 hónap után,de ez legalább láthatóan hat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 30.

Hát 1 hónap után,de ez legalább láthatóan hat.

Ivy1986

2017. július 29.

Hát nem is tudom,most használom 1 hónapja úgy néz ki kezd hatni. Várom a csodát. :) Valamivel szebb azért. Remélem beválik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 29.

Helene

2017. május 23.

Kb, két éve használtam.. Egy-két hónap használat után, végre eltűnt a gombásodás és újra szép körmöm lett. Az ára eléggé húzós, de ha muszáj akkor kénytelen az ember megvenni, ha meg akar szabadulni a gombásodástól.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 23.

Heloise

2015. március 29.

Én pont fordítva jártam mint az előző véleményező. Kitartóan használtam naponta kétszer is, mert az egyik körmöm valamiért elszíneződött. Semmi hatás! Majdnem több mint másfél hónapig használgattam akkor már le is mondtam hogy ez helyrehozhatná... és egyszercsak azt vettem észre hogy meggyógyult a körmöm, és olyan mint régen. Hosszú ideig tartott de használt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 29.

erilan

2015. március 12.

Nekem sajnos nem vált be, pedig nem olyan súlyos a helyzet mint a képen, csak el van színeződve és kicsit hullámos a körmöm. Elhasználtam egyet, több mint egy hónapig ha jól emlékszem, a kezdet biztató volt, halványodott, de nem tüntette el, később semmi javulást nem produkált. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 12.

tojsika

2013. július 15.

Nagyon jó termék....kb 15 használat után látszott az eredmény...1 honap után eltűnt a makacs gomba....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 15.

Ágoborka

2013. május 16.

ez a termék nekem is eltüntette a körömgombám! hosszú idő volt, de legalább már nincs!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 16.

Maniac

2013. február 4.

Egyik nyáron strandon gombásodott be az egyik lábkörmöm, majd a rendszeres, gondos használat után szépen el is tűnt.. a gomba. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 4.