Nails Inc.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vivuss87, Módosítva: 2014. március 17.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Farmer hatású körömlakk

linszu

2018. március 17.

Egyser leertekelve vettem, mert nagyon bejott a szine. Valoban farmer hatasu, rendkivul jol fed, DE matt vegeredmenyt ad, ami meg nem is lenne problema, viszont ez egy "rucskos" koromlakk. Tehat, miutan megszarad, erdes a felulete, beleakad mindenbe es ez marha idegesito. A tartossagara mar nem emlekszem, viszont az elottem szolo jol mondja, mindent befog, ha le akarom szedni. Plusz, mivel nem sima feluletet kepez a kormon, iszonyat nehez tole megszabadulni. Probaltam mar ugy is alkalmazni, hogy a tetejere egy reteg atlatszo lakkot kentem, hatha az kiegyenliti a feluletet, de nem...
Ez a lakk inkabb arra jo, ha csak egy nap akarjuk hasznalni valamilyen apropobol, de amint emlitettem, rettento macera tole megszabadulni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 17.

vivuss87

2014. március 6.

Nos, a legdrágább körömlakkom, talán ennél többet nem is lennék hajlandó fizetni egy lakkért. Mikor megérkezett, sokáig csak nézegettem, tapogattam a puha farmer anyaggal bevont kupakot. OMG ilyen csodakülönlegességet nem láttam még. De próbáljuk ki, gyorsan kell vele dolgozni, mert borzasztó hamar megszárad, és ha nem vigyázunk, egyenetlen lesz a felszíne. Egy rétegben fed. Őszintén szólva elég nehéz egyenletes felszínt kihozni belőle. De kit érdekel? Olyan gyönyörű és különleges finish-t kapunk, hogy szóhoz sem jutok. Aki szereti a liquid sand-eket, ezt is fogja. Na és itt most 10soros cifra, pusztasági betyár beszéd... A tartóssága... 1 nap, na jó indulattal 2. Fedőréteg nélkül 1 nap után a csillámok megkopnak benne fehérre (koptatott farmer :D) de aztán le is pattog a vége. Jó, végülis hamar megszárad, üsse kő. Csillámos Butter London lakkal fedtem be, ami nem vette el teljesen a farmeros hatást, de így is max 3 nap:( Na a lemosás az megér még egy misét, olyan mintha ruhafestéket próbálnánk lemosni a körmünkről. Mindent befog :D Hogy megérte? Hát persze:D függőknek, mániásoknak kötelező, hiszen különleges darab:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 6.