Nails Inc.

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: malvina, Módosítva: 2016. november 29.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Lina14

2019. szeptember 11.

Nekem egy csillmos van meg, de nem találtam rajta semmilyen áryalat nevet. Híg, de gyorsan szárad, a fedése nem az igazi, kell belőle 2 réteg. Mivel krémes lakk fölé szoktam felvinni, nem volt gondom a kopással.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

erwinia

2018. június 24.

Egy küldölsi csajszitól vettem egy halom lakkkot potom pènzèrt.Közörtük volt 1 ilyen is. Bíeom a színér, mèg a főnököm is dicsèrte 😀 kis ecset, kicsit híg, 2 rèteg kell, gyorsan kopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

SzTellsIt

2016. november 25.

Nagyon szerettem volna neki 5 csillagot adni. Komolyan. A Glamour 2016 decemberi számához készített a márka 4 árnyalatot, így összesen 2 fontért vettem az újsággal együtt Angliában. A Tate nevű bordós-vöröses árnyalatút választottam. Gyönyörű fényű a lakk, már-már géllakkokat megszégyenítő módon. Egy rétegben is tökéletesen fed és ha több réteget kenünk fel, akkor megváltozik az árnyalata. No, nem úgy, hogy szedheted le az egészet mert olyan művi lesz, hanem úgy mintha egy üvegcsében 3 árnyalatú lakkot vettél volna. 1 rétegben klasszikus vörös-piros, 2 rétegben bordós, 3 rétegben már-már barnába hajló. Ebben nagyon sok lehetőség van, én elképesztőnek találom. Gyorsan szárad, még több rétegben is. Ami miatt nagyon-nagyon nehéz szívvel levontam a csillagot, az a tartóssága volt. Az én körmöm nem könnyű eset, kettő a mérvadó, azok valahogy taszítják a lakkokat (a bal kezem mutató és gyűrűsujján), kitűnő tesztfelületek. Sajnos ez a lakk sem bírta rajtuk (ugyanígy bukott el már több drágább márka). Már a második napon elkezdett látványosan lepattogni. Negyedik napon ezen a két körmömön ugyanúgy csak félig van lakk, mint mondjuk egy sima Essence esetében. És amíg az utóbbinál ezt elnézem, tekintve az árát, egy 5000 Ft-os lakk esetében már nem tudom nem figyelembe venni. Ezért az árért már elvárható lenne, hogy ne kelljen alap és fedőlakkal pepecselni. Ettől függetlenül imádom, fogom használni, az se baj ha javítgatnom kell. De ilyen tartóssággal nem venném meg, se itthon - netről, se Angliában, teljes áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 25.

rockroka

2016. január 2.

Kedvenc lakkom. 4 db sima van belőle és kettő glitteres, az utóbbiak nem nagyon jöttek be. Kb egyet vettem teljes áron, ami elég sok volt, kb 12 font, a többit ebayről rendeltem vagy leértékelve vettem. Nagyon jó ecsete van, gyorsan szárad. Tartóssága rendben van (3-4 nap), majd kirpóbálom fedőlakkal is, az biztos javít majd ezen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 2.

Ciiska

2013. december 20.

Egyetlen nails inc. lakkom van (név szerint Motcomb street), unokatesómnak köszönhetően sikerült hozzájutnom. Nagyon szeretem, imádom a színét, nagyon sötétkék, már-már feketébe hajló. Kezdetben tökéletes állaga volt, nem túl folyós, de nem is sűrű, mostanra már kicsit sűrűsödött, de még mindig teljesen használható állapotban van. Tartósságról nem tudok nyilatkozni, az én körmeim nem mérvadóak, még erősödniük kell.
Ha vásárolnom kellett volna, az ára lenne az egyetlen szempont, ami miatt lepontoznám, teljes ára 15Ł lenne (angol Glamour mellé volt, az meg 2-3 fontba került), de az oldalukon lehet találni sokkal kedvezőbb árú lakkokat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 20.

jibjab

2013. október 11.

Van egy ilyen lakkom. Barátnőm vette külföldön, de nem jött be neki a szín és elcseréltük. Nagyon híg, vékony az ecsete, és jól lehet vele dolgozni. Elég gyorsan szárad, nem buborékosodik és két vékony rétegben tökéletesen fed. Eddig tökéletes, mert nekem a színe is nagyon bejön. A baj a tartóssággal van. Lábkörmön 2 hét, de csak fedőlakkal. Anélkül jó, ha egy hetet bír. Kézen fedőlakk nélkül 1-2 nap után nagyon kopik. Érdekes nekem nem pattogott, hanem kopott. Fedővel 5 napot is bír. Itthon nem láttam, de kipróbálnék más színt is. Nekem a legnagyobb pozitívuma a könnyen kezelhetőség. Jól lehet az ecsettel dolgozni és sokadik használat után sem sűrűsödik, nem buborékosodik és ugyanolyan híg az állaga pedig már több mint egy éve használom és majdnem teljesen elhasználtam az egészet, de az állaga nem változott. Csak a tartóssága, illetve annak a hiánya miatt vonok le pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 11.