Nails Inc.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vivuss87, Módosítva: 2014. március 17.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Bőr hatású körömlakk

vivuss87

2014. március 6.

Akciósan vettem a kis koponyás szettel a feketét 10fontért. (Bolondnak is megéri, mondja mindig anya, hát még nekem :D) Ez két rétegben az igazi, olyan brutál fekete lakk, hogy csak na. Hasonlít a liquid sand-re, de sokkal finomabb a végeredmény. Matt és kicsit rücsis :) Nagyon, nagyon szép. Ez kicsit tartósabb akár 3 napot is kibír. A köröm ékszerek fantasztikusan néznek ki a dobozban, mert még nem próbáltam ki :D Teljes áron nem vettem volna meg. A barnát láttam még, szerintem az borzasztó csúnya :) gyűjteménybe való darab, igazi mániákusoknak :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 6.