Najel

Ár:   3400 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mona82, Módosítva: 2018. július 9.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Holt-tengeri iszap Jordániából. 100%-ig természetes, napon szárított, adalékanyagot nem tartalmazó, nem-ionizált és állatokon nem tesztelt, ásványokban gazdag massza. Különösen az arc, nyak és dekoltázs bőrének ápolására ajánlott, hiszen tisztít, simává, fiatalossá és puhává varázsolja a bőrt.

Felhasználási javaslat:

• Arcmaszkként minden bőrtípusra
  • Testpakolásként
  • Gyógykezelések kiegészítésére
  • Hajpakolásként

Messaya

2020. július 18.

Rendszeresen használom. Szépen tisztít és ápolja a bőröm. Egyszer sokáig hagytam fenn, nagyon kiszáritotta a bőröm. Azóta óvatosabb vagyok. Mindenképpen tartalmasabb krémet igényel a használat után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 18.

Eszti111

2019. augusztus 4.

Szintén psoriasisos fejbőr ápolására használom, viszonylag ritkán mert picit macerás. Pakolásként szeretem szép puha lesz a bőröm, picit szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

Azazel

2018. október 30.

Pszoriazisra hasznalom a fejboromom. Sajnos a felkenes kovetoen viszketo, ego erzes van a pikkelysomoros boron, de ez mar megszokott, mas gyogykeszitmeny / gyogykrem is ilyen hatassal van, szoval rajta hagyom es kiszenvedem az idot. Eloszor tovabblobbantja a pikkelysomort, nagyon poros fejbort okozva fel-1 napra, de utana fokozatosan javit rajta. Hasonloan mukodik, ha az ember gyogyvizben furdik, legalabbis nalam ugyanez szokott torteni: elloszor kellemetlen, akar viszket is, majd piros, ego erzes, majd par nap mulva nagyfoku visszaeses, vagy akar eltunese a pikkelysomornek. A levonas ezert a kellemetlen ego erzesert levonasra kerult.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

mona82

2018. július 13.

Egyszerű, de nagyszerű termék. Semmi adalék, csak a tiszta iszap. Én heti egyszer használom, rendben tartja a pórusaimat. Érzékeny bőrűeknek nem ajánlom, mert- gondolom a sótartalma miatt- kicsit csíp. Nagyon kiadós a tégely, ha egyszer- egyszer testre is használjuk, akkor is sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 13.