Najel

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Floi, Módosítva: 2016. április 22.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Egyéb

Ez a víz, a legsósabb a világon és ez tartalmaz a legmagasabb koncentrációban ásványi anyagokat. A 21 féle ásványból álló víz - beleértve a nagy mennyiségű magnéziumot, káliumot és kalciumot – fontos kiegészítője az arc- és testápolási kezeléseknek, mivel megnyugtatja, felfrissíti, tisztítja a bőrt és könnyít a bőrproblémákon.

Használd bőrszépítő bőrvízként minden reggel és este, hiszen a benne található ásványi sók, rendkívüli előnyök forrásai bőr és test számára egyaránt. Luffa kesztyű használatával is alkalmazható, bőrradírként és a test remineralizálásához. Enyhíti az izomfájdalmakat, de alkalmas mindenféle mozgásszervi panasz enyhítésére (öblítse le a bőrt minden használat után). Vagy egyszerűen, csak keverj 200ml Holt Tengeri vízkoncentrátumot a fürdővizedbe a teljes kikapcsolódás érdekében