Namman Muay

Ár:   1287 Ft és 2490 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   30 g és 100 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, sportboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorjee, Módosítva: 2019. augusztus 5.

Ár:   1287 Ft és 2490 Ft
Kiszerelés:   30 g és 100 g
Lelőhely:   patikák, sportboltok
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A Muay Thai krém egy regeneráló thai krém, főleg a sportolók között lett közkedvelt.

Összetevői révén segíti

• mozgásszervi nehézségeken
  • enyhíti az izmok, ízületek fájdalmait azáltal, hogy biztosítja az izmok megfelelő oxigénellátottságát.
  • Mérsékli a duzzanatokat és a véraláfutásokat,
  • megszünteti a fájdalmat és a merevséget,
  • frissíti és fellazítja a feszült izmokat, ízületeket és inakat.

Sh4ayoa

2020. február 17.

Nem is értem miért nincs itt sok 5 csillagos értékelés és ódák arról, hogy milyen jó...
Egyszerűen fenomenális! Nekem sajnos elég sűrűn fáj a bokám, térdem, forgóm nem is akárhogy és az egyetlen krém, ami egyszeri krémezés után helyre hozza. Aki még nem próbálta nyugodtan vegye meg, nem fog benne csalódni!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 17.

traineratti

2019. június 27.

Munkámból kifolyólag rengeteg krémet kipróbáltunk/használtunk ízületi problémákra, húzódásokra és gyulladásokra, köztük "erős" vényköteleseket is. De több ember tapasztalata alapján is azt kell hogy mondjam ez egy CSODASZER!!! Bátran ajánlom mozgás előtt bemelegítő krémnek illetve sérülésekre, húzódásokra, sérülések rehabilitációjára egyaránt!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 27.

Dorjee

2019. március 19.

A krémet 3000 Ft-ért árulják a patikában. Nagyon jó izomlázra, húzódásra, edzéshez ajánlották. Erős, friss illata van, szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 19.

Lami1

2019. március 19.

Kiváló krém izomfájdalmakra , edzés után is használom fáradt izmokra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

Kiváló krém izomfájdalmakra , edzés után is használom fáradt izmokra.

Emulgeálószerek: Polysorbate 20, Polysorbate-80, Triethanolamine
Tisztítószerek: Polysorbate 20, Polysorbate-80, Triethanolamine
Illatanyagok: Methyl Salicylate, Eugenol

A metil-szalicilát egy természetes vegyület, melyet főként örökzöld növények állítanak elő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint denaturáló (alkoholtartalmú kozmetikumokat élvezhetetlenné tevő), a bőr komfortérzetét növelő hatású összetevő illetve illatanyag. Magasabb koncentrációban izületi- és izomfájdalmak kezelésére szolgáló kenőcsökben, kisebb koncentrációban antiszeptikus hatású szájvizekben fordul elő.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.