Nanadebary

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld, online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Heloise, Módosítva: 2018. május 30.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   külföld, online külföldről

Illatcsalád: virágos-fás-pézsmás

Fejjegyek: gyömbér, bergamott, tangerin

Szívjegyek: koriander, szerecsendió, szantálfa, jázmin, írisz

Alapjegyek: pézsma, vanília, virginiai cédrus

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Heloise

2016. június 22.

Mintám volt belőle. A párom imádta szagolgatni, mert szerinte kifújáskor Unicum, majd Jagermeister illata volt... Mitha belecsöppennénk egy éjszakai bár forgatagába, ahol épp ezeket az italokat töltik apró feles poharakba. Érdekes, fűszeres, gyógynövényes, mégis hűvös illat, amihez egyáltalán nem illik sem a "pink" elnevezés, sem az üveg dizájna. A gyömbért, koriandert, szerecsendiót nagyon szeretem, de így együtt valamiért mégsem azt az összképet adják mint amire vágynék. Megismerkedni jó volt vele, de semmiképpen sem viselném..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 22.

Fapapucs

2016. június 18.

Sajnàlom, hogy eladtam. Hiányzik. Finom illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 18.

Sajnàlom, hogy eladtam. Hiányzik. Finom illat.