Nanshy

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: Kinyi, Módosítva: 2016. április 9.

Kategória:   Ecsetek

"Szivacsok alkalmazása alapozózás közben nagyban megkönnyíti a folyékony alapozók felvitelét. És még a végeredményen is javíthat, hisz nem lesznek alapozó csíkok az arcodon és a legnehezebben hozzáférhető területekre is egyenletesen kerül majd az alapozóból. Alkalmazása után, egyszerűen mossa jól át a szivacsot hagyja teljesen megszáradni, és utána használja is újra. De nedvesen is használható a szivacs!
A szivacs lapos részé kiváló a szem alatti terület és a homlok alapozósására, a kerek testével tökéletesen egyenletes lesz az applikáció ,a hegyével pedig célzottan kezelhetjük a problémákat mint például a pattanásokat."

vezsu

2022. február 2.

szuper szivacs, főleg erős fedőképességű, viszonylag vastagabb, krémesebb textúrájú alapozóval szuperul működik, amennyiben hydratálóbb alapozót használok, azt inkább ecsettel viszem fel és a végen át ,,pötyizem,,a szivaccsal. Tökéletesen bele olvasztja a z alapozót teljesen észrevétlen lesz az arcomon. Könnyú tisztán tartani a vágott része pedig kifejezetten jó. Szeretem és szerintem nem lehet elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. február 2.

Oila

2018. május 14.

Bár kiváló minőségű ez a szivacs, én mégis csak olyan alapozókhoz ajánlanám, amelyeknél egyébként problémás lehet a természetes hatású, leheletvékony felvitel. Nagyon erős fedőképességű, viszonylag vastagabb, krémesebb textúrájú alapozómmal egyenesen csodát tett, soha olyan szépen, természetesen felvinni nem tudtam, mint ezzel a szivaccsal, a pórusokba, ráncokba nem ült bele, minden más felviteli technikánál viszont igen, a fedése mégis megmaradt. Ilyen jellegű alapozókhoz tehát tökéletes. Viszont amikor olyan, vízbázisú alapozóval próbáltam, amit egyébként részletenként kézzel is tökéletesen el lehet dolgozni, akkor egy gyenge-közepes fedésű alapozóból még színezett hidratáló sem maradt, és szinte az egészet felszívta a szivacs. (Egyébként szerintem a másik típusú alapozóból is nagyon sokat felvesz, csak ott ez a végeredmény szempontjából inkább pozitív. Az más kérdés, hogy ez drága alapozónál azért annyira nem jó mégsem szerintem.) HAsonlót tapasztaltam könnyed textúrájú folyékony korrektoraimnál is.

Tehát összességében szerintem csillagos 5-ös, ha az a cél, hogy egy sűrűbb, nehezebben eldolgozható termékkel tökéletesen szép, egységes eredményt érjünk el, de alapból is könnyed textúrájú, jól eldolgozható termékeknél szerintem felesleges(en sok a pazarlás is).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 14.

Redrosebunch

2017. november 7.

Ez az első olyan blender-em, ami majdnem a duplájára nőtt amikor langyos víz alá tettem. Ennek nagyon örültem, mert állítólag ez a legbiztosabb ismérve a jó szivacsnak. Amikor megérkezett elég kicsinek találtam, de reméltem, hogy a beavatásnál ez megváltozik. Hihetetlen kellemes az állaga és könnyen, szépen lehet vele dolgozni. Szerintem ennél drágább szivacsot már nem érdemes venni. Minőségileg kifogástalan. És ami nagyon fontos, hogy babasamponnal könnyedén tisztítható, ami olcsóbb társaira nem igazán jellemző.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 7.

CeCeDrake

2017. november 6.

Átmeneti megoldásnak vettem, korábban már használtam. Nagyon jó kis szivacs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

Átmeneti megoldásnak vettem, korábban már használtam. Nagyon jó kis szivacs.