Nanshy

Ár:   2520 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Anheszenamon, Módosítva: 2015. május 18.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

Professzionális szintetikus ecset. Méret 14 cm. Sörte: 1x0,5 cm

• elegáns, logózott gyöngyház nyél
  • minőségi kivitelezés, precíz szálvágás
  • jól felveszi és leadja mind a por, folyékony és krémes festéket
  • használatával minimalizálhatjuk a festékveszteséget
  • jól tisztítható, tartós

youdith

2017. december 4.

Profi termék, jó áron. Puha és tömött. A termékleírásában szereplő összes tulajdonsága igaz. Precízebb, kisebb felületekhez való, mert kicsi a feje.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 4.

Yami

2017. április 10.

Az egyik kedvenc ecsetem lett. Pont elég szőr van benne, remekül eldolgozza a szemhéjpúdert. Tisztítani is könnyű, nem hullik. Kicsit rövidebb a nyele, mint a többi ecsetemnek, de kényelmes használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 10.