Naomi Campbell

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: magnes, Módosítva: 2015. február 23.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: orientális- fás

Illatösszetevők: bergamott, narancs, szilva, hibiszkusz

Ritkaság! Naomi Campell Mystery parfüm eladó
Ár: 7500 , Eladó: nygigi
Állapot: használt, Helyszín: Budapest (Köki-Határ út), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!
Cathi

2018. október 23.

Jajj de kár, hogy már nem gyártják. Anyukámnak ez volt az elsö tölem kapott parfümje. Nagyon szerettem az illatát, bár nincs benne kókusz, de én esküszöm azt éreztem benne.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 23.

nygigi

2017. november 28.

Ez volt a legjobb Naomi illat, kár hogy már nem gyárják!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 28.

Ez volt a legjobb Naomi illat, kár hogy már nem gyárják!

Mirácska09

2016. június 2.

Még van egy 15/7-8 ml-es maradékom, őrzöm is féltve. :) Sosem fogom megérteni miért a legeslegfinomabb parfümöket vonják ki a forgalomból. :/ Én főként a narancsot érzem ki belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 2.

HDR

2016. május 15.

Arany Bruno Banani kortarsa. Sok mai illat nekem ehhez hasonlit a legjobban, ez ugrik be roluk egybol.
Valoban edes, finom vanilias, kacer darab volt.
A heten az YSL Manifesto juttatta eszembe ezt az illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 15.

Valoban edes, finom vanilias, kacer darab volt.
A heten az YSL Manifesto juttatta eszembe ezt az illatot.

mplaura89

2016. május 9.

Mély, füstös, erotikus illat, szerintem irtó szexi. Van benne valami titokzatos, buja érzés, amit nem lehet leírni. Eddig egy Naomi illat sem fogott meg, de ő egy régebbi darab, nem hiába, akkoriban még a celeb parfik is jobb minőségűek voltak. Igazán elegáns parfüm, nagyon tartós és nagy hatósugarú. Pár ml-em van belőle, de nagyon vigyázok rá, csak alkalmakra fújom:) Rajtam leginkább a tonkabab, a vanília, a szilva és a benzoin dominál. Imádom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 9.

Anthaval

2015. február 21.

Első parfümöm volt kislányként, körülbelül 10-11 éves lehettem, amikor használtam. Nagyon tetszett, első szerelmemként fogok rá gondolni az életem hátralevő részében is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 21.

Damayanti

2015. február 4.

Nagyon szerettem, kár, hogy már nincs. egzotikus, misztikus, ahogy a neve is sugallja, de - sok más, egzotikus illattal ellentétben - nem túl tömény, nem az a büdösen tömjénes, füstölő szag, de nem is olyan édeskésen tömény bazár illat, hanem tökéletes. Vagyis tökéletes volt. Amíg lehetett kapni. Nem mondom, hogy nincs hasonlóan jó, mert azért szerencsére van, de néha eszembe jut, hogy most úgy vissza-vissza nyúlnék ehhez... Illetve ez is olyan illat (volt), amit én csak ősszel/télen tudtam magamon kellemesnek tartani, tavaszra, nyárra túl erős...

Szerintem amilyen csapnivalóan vattacukros rózsaszín plázacica tucatillat a Cat Deluxe, annyira különleges és jó volt ez.

Mondják, hogy a mostani Naomi illatok közül a sima At night hasonlít a Mystery-hez, amiben van is igazság, engem is nyomokban emlékeztet rá, de csak nyomokban. Szerintem a Mystery valahogy sokkal különlegesebb, mágikusabb volt. Azt most is megvenném, ha visszajönne, az At nightot pedig megvehetném, ott van a polcokon, de annyira nem tetszik, hogy elcsábuljak neki. Valahogy bujkál benne az olyan, mintha... érzés, de mégsem pont olyan, nekem nem elég meggyőző.A Mystry-ben volt valami kis plusz, amitől picit volt egy csipetnyit kókuszos beütése (még ha nem is volt benne kókusz eredetileg, de valahogy összességében z illat nekem olyannak tűnt...), ami az At night-ban nincs meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 4.

flora.hegymegi

2014. augusztus 10.

Imádtam! Annyira egzotikus, egyedi volt az illata. Megtartottam az üvegét, hátha találok egyszer hasonlót...de úgy tűnik, nincs párja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 10.

Tünde

2014. február 11.

Ez volt a kedvencem. Amióta nem forgalmazzák, nem találtam még egy ilyet, ami ennyire tetszett volna. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 11.

ch88

2013. november 20.

Pontosan ahogy Mya mondja! Fűszeres, púderes. És hozzátenném, tökéletes!!! Hihetetlen, hogy eltűnt... :( Nagyon sajnálom, mert tényleg megállná a helyét a Lancome parfümök között is, bárhol. Ha meglátnám a drogériában, cseppet sem gondolkodnék...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 20.