Naomi Campbell

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   15 ml, 30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ria22, Módosítva: 2019. április 9.

Kiszerelés:   15 ml, 30 ml és 50 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Fejjegyek: vörös bogyós gyümölcsök, mandarin, körte

Szívjegyek: jázmin, gyöngyvirág, bazsarózsa

Alapjegyek: pézsma, tonka, cédrus

Noyko

2020. január 3.

Ajándékba kaptam nagybátyámtól. Kellemes illat, bár magamtól nem vettem volna meg amikor szagoltam a drogériában. Az üvegcséje nagyon tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

Erika80

2019. szeptember 14.

Erős gyümölcsös (bogyós, narancsos, körtés) nyitány után inkább virágos illatba hajlik. A fejillatok elpárolgása után egy nagyon lágyan édeskés, számomra sokkal inkább virágos, üde és leheletnyit gyümölcsös aromává érik. Az én orrom szinte már észre sem veszi, mások viszont már fél méterrel arrébb dicsérik órák múltán is. Aranyos, kedves, igazán nőies illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 14.