Naomi Campbell

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Anita1984, Módosítva: 2015. december 14.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Kategória:   Dezodorok

Naomi Campbell Private illatával

Sz. Csilla

2016. május 11.

Nagyon finom illata van, de sajnos nem sokáig érezhető...
Update: Szinte semeddig sem... A ruhán semmilyen illatmaradvány nem található később.

update 2: Elkezdtem deóként használni és úgy megszerettem. Az illata is tartósabb volt, mint amikor csak a bőrömre permeteztem. Sőt elég is volt így az illata. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 11.

Nagyon finom illata van, de sajnos nem sokáig érezhető...

Snowflake96

2016. január 18.

Kellemes, édes illata van. Semmi különleges, de jó. Nem voltam benne teljesen biztos, hogy tetszeni fog magamon, ezért is vettem meg az olcsóbb változatát a parfüm helyett. Persze így nem is olyan tartós, csak pár óráig tart, de ezeknél ez már csak így van. Összességében az árához képest jó és el fogom használni, de ha nagyon megszeretem az illatát és úgy döntök, hogy újraveszem, biztosan a parfümös változata mellett fogok dönteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 18.