Napvirág

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beautyguru99, Módosítva: 2020. július 30.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Felfrissíti a bőrt, összehúzza a pórusokat, erősen gyulladáscsökkentő és sebgyógyító hatású. Kiválóan alkalmas az irritált bőr hűsítésére és regenerálására. Szárító hatású alkoholt nem tartalmaz.

Illatanyagok: Limonene