Napvirág

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LadyGrey, Módosítva: 2018. október 17.

Kategória:   Szappanok

A hajmosásra készített kézműves szappan dióolaj tartalmának köszönhetően a bőrt üdévé, a hajat erőssé és bársonyossá varázsolja. Szőlőmagolaj tartalmának köszönhetően a hajszálak szép fényesek és lágy tapintásúak lesznek.

Bozizu

2020. július 7.

Extra száraz, rövid, göndör hajam van. Egy ideje kísérletezgetek a hajszappanokkal és eddig ez nagyon bevált. Tetszik, hogy picit olajos állagú, mert segít a fejbőröm és hajam szárazságán. Én balzsam, ecet, egyebek nélkül használom. Csak megmosom vele a hajam, utána sima vízzel kiöblítem és tökéletesen tiszta, puha, jó tapintású a hajam és gyorsabban nő, mint korábban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 7.

xyz1xyz

2020. május 11.

Az első néhány hajmosás után nagyon tetszett, úgy éreztem, hogy remekül tisztít, és a hullámaim is tartósabbak voltak a használata mellett.
Ahogy telt az idő azonban mintha a szappan lerakódott volna a hajamon, hiába használtam almaecetes öblítést minden hajmosás után.
A párom is használta, az ő rövid haján nem rakódott le a szappan, bár a termék csomagolásán ha jól emlékszem talán fel is tüntetik, hogy rövidebb hajhoz ajánlott. Így hosszabb hajúaknak én sem javaslom rendszeres használatra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 11.

Essie

2020. február 16.

Sajnos, le kell húznom a terméket, első használat után olyan volt a hajam, mintha nem mostam volna hajat... Nem próbálkozok vele többet, ahhoz se kedvem, se türelmem nincs, kézmosóként próbálom elhasználni, de annak se a legjobb, elég lágy az állaga...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 16.

szandi08

2020. január 22.

Borzalom!! Ilyenkor elgondolkozom azon, hogy a készitok ezt kipróbálják-e, tesztelik-e egyáltalán. Én személy szerint egy ilyen terméket nem engednék tovább! Szóval mint egy korábbi véleményezo, én is a zero waste életmód miatt vettem meg. Magáról a márkáról egész jókat hallottam, így nagyon megörültem mikor találtam az egyik boltban. Nos, a hajmosás során megis lepodtem, hogy milyen jól habzik, milyen könnyen lehet eloszlatni. Na hát másnap reggel már bosszankodtam rendesen ugyanis olyan volt a hajam, mintha nem mostam volna meg már egy hete(2-3naponta mosok hajat). Kivulrol ugyan nem látszódott, hogy zsíros lenne, de amikor beletúrtam a hajamba szinte rosszul voltam. Reggel persze nem volt idom hajat mosni, így egész nap szenvedtem. Kétszer használtam eddig és az eredmény: fénytelen, lapos haj, zsíros tapintás. Olyan lett a hajam, mintha nem mostam volna és nem fésültem volna már egy ideje. Egyszóval no go zóna!! Nem ajánlom! Egy esély még adok, de szigorúan ecetes öblítéssel!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 22.

xbarbarella

2019. február 13.

Nekem sajnos nagyon nem jött be ez a szappan. A hulladékmentes életmódom egyik lépéseként próbáltam ki, de csalódnom kellett. Az első pár hajmosáskor tetszett, még puha volt a derékig érő hajam, nagyon lelkes voltam, aztán minél többet használtam, annál több probléma jelentkezett. Szerencsére mindig is elég volt kb másfél hetente hajat mosnom, viszont ettől a szappantól iszonyatosan gyorsan zsírosodik. Egyedül a hajmosás napján szép a hajam, utána már össze kellett fognom, aztán maximum 3 nap után mosás. Arról nem beszélve, ha még sportoltam is... A másik nagy csalódás, hogy a hajam teljesen olyan, mint ami tönkrement. A fésülködéssel sosem volt problémám, viszont most szó szerint fájdalmat jelentett ez a napi procedúra. Ráadásul olyan gubancok keletkeztek a hajamban, amit hiába próbáltam kifésülni, csupán "letörni" tudott. Ilyen korábban sosem történt. A harmadik pedig, hogy a hajam elvesztette minden fényét, egy idő után már rögtön hajmosás után lapos volt, és nagyon gyakran éreztem zsíros tapintásúnak, csomósnak a hajamat, rögtön hajszárítás után. Leálltam vele, mielőtt a hajam teljesen tönkremegy és a felétől letöredezik a nagy szárazságtól, nem tudom, mikor fogom elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 13.

Dzsudee7

2019. január 29.

1 hónapja használom, próbáltam kizárólag csak ezt használni ecetes öblítéssel kombinálva, de nekem sajnos 2-3 nap bezsírosodik tőle a hajam (normál sampontól ez nincs, van hogy 1 hétig is bírja).

Sajnos alapból is száraz a hajam, és ez sem segített rajta. Szénakazal az kutyafüle a hajamhoz képest :) Első alkalommal nagyon bizakodó voltam, mert gyönyörűen formázhatóvá tette a hajam, de a második-harmadik mosásnál száraz lett az amúgy sem selymes hajam :( Hozzáteszem, most próbáltam először sampon szappant, lehet hogy nem specifikusan ezen termék számlájára írható mindez, hanem maga a jellege, a szappan hatóanyagai, amik nem kompatibilisek velem.

Pozitívumok:
A hajmosás a szappan "kiszerelés" miatt nekem jóval egyszerűbb, mindig gondot okozott a folyékony szappan egyenletes felvitele. Ezt viszont oda teszem, ahova éppen kell, és ott dörzsölöm bele a hajamba.

Nagyon zsíros hajat is 1 mosással tisztává varázsolja, kellemes/semleges az illata. (Első alkalommal, amikor kimosta a hajszálakról a régi samponok maradványát iszonyatosan ragadt tőle a hajam, akkor a második mosás és az ecetes öblítést ezt tökéletesen egyensúlyozta, nem kell tőle megijedni...későbbi mosásoknál, ha kitisztul a haj már nem is jellemző.)

Kizárólag természetes összetevőkből áll, és a szeborreás fejbőrőm vizsketését is mintha enyhítette volna valamelyest.
1 hónap alatt nem látszik rajta, hogy mostam vele hajat, tehát nem fogy gyorsan.

Jelenleg felváltva használom egy másik természetes összetevőjű samponnal és balzsamozom, így egy fokkal jobb a helyzet, de nem az igazi. Remélem később megszokom, vagy ha elhagyom teljesen mindenféle szert, és rozslisztes mosást és ezt kombinálva hátha beválik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

Pozitívumok:

Ammeske

2018. december 2.

Szeretem:) mióta használom, nagyon sokat javult a fejviszketésem, sajnos elég érzékeny a fejbőröm. Fincsi puha habja van, jól el lehet oszlatni. Én a hajamon is szoktam habosítani, de van, hogy kézben habosítok és azt kenem rá, mindenhogy működik. Nekem nem tolta ki a hajmosást sajnos, ez az egyetlen hátránya, de hát nem is ígéri, csak reménykedtem:D Simán kitart addig, ameddig egy flakonos sampon. Néha ecetes/citromsavas vízzel öblítek utána, de többnyire csak simán balzsamozok. Szép lesz a hajam tőle:) újravevős

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 2.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil