Napvirág Hajvégápoló Száraz, Töredezett Hajra, Avokádó-, Kendermag Olajjal és Méz Kivonattal

Napvirág

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NovErke, Módosítva: 2022. február 24.

Kategória:   Hajápolók

Ez a termék belülről táplálja a hajszálakat és nem bevonatot képez a hajon kezelés után. Használatakor a haj mennyiségének megfelelő arányú olajat kell használni.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

NovErke

2022. március 8.

Használatánál 1-2 cseppet írnak, amit tényleg be kell tartani. Én többet tettem és úgy összeállt a hajam hogy újra meg kellett mosnom. Nagyon sűrű és egy egyszerű kupak van rajta nincs pumpa, semmi ilyesmi. Kicsit nehéz adagolni, eloszlatni, rá kell érezni. Viszont tényleg nemcsak elfedi a töredezést, mikor másodszor is megmostam, utána is szebb volt a hajam. Meg sem szűntette teljesen, bár még csak kétszer használtam. Nekem nagyon tetszik hogy natúr, ez az illatán is érződik, olyan gyógynövényes, nekem picit mentolos. Ráadásul állatkísérlet mentes és még az üvege is visszaválthatós. Eddig nem rossz, ha netán változna a véleményem, akkor majd módosítok.

Up.:
Eddig 4 csillag volt a nehéz adagolás miatt, de meg kell adjam neki az 5-öt.
Mielőtt használtam, voltam fodrásznál aki azt mondta hogy nagyon sérült a hajam, nem is vágta le az összes töredezést egyszerre mert akkor nagyon meg kellett volna kopasztania. Vártunk hogy nőjön és majd utána a többit. A héten voltam nála újra, azóta már használtam ezt az olajat. És a fodrászom azt mondta hogy sokkal egészségesebb kinézetű a hajam, látszik hogy ápolt és alig kellett levágnia belőle valamit. Tehát el lehet nézni neki hogy nehéz az adagolás. Mostantól csak ez kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 8.

Up.:
Eddig 4 csillag volt a nehéz adagolás miatt, de meg kell adjam neki az 5-öt.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil

Kendermagolaj. A tévhitekkel ellentétben a kendermag, így az olaja sem tartalmazza a kábító hatású delta-D-tetrahidro-kannabinolt (=THC), az ugyanis a növény virágos hajtásainak levelein elhelyezkedő mirigyekben van. A CosIng besorolása szerint bőrpuhító és bőrkondicionáló hatása van. A  kendermagolaj esszenciális zsírsavakban gazdag: 60-70%-ban linolénsavat (Omega-6), 15-25%-ban alfa-linolénsavat (Omega-3) és 1,7% gamma-linolénsavat (GLA) tartalmaz. Az összetevő a truthingaing és Paula Begoun szerint is kizárólag bőrpuhító hatással bír a bőrre, minden más állítás megalapozatlan (például, hogy képes meggyógyítani ekcémát), bár eszerint a tanulmány szerint GLA tartalma révén helyileg alkalmazva viszketéscsökkentő hatással lehet a száraz bőrre, e szerint a vizsgálat szerint pedig hasznos lehet az atópiás dermatitis tüneteinek kezelésében.