Napvirág

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: TheGirl, Módosítva: 2018. november 8.

Kategória:   Szappanok

A levendulás szappant bio minősítésű extra illóolaj tartalma teszi igazán különlegessé.

Ez a szappan gyulladáscsökkentő, fertőtlenítő és még antidepresszáns hatású is. Csökkenti a gyulladt bőr kellemetlen tüneteit, helyreállítja a bőr faggyú háztartását, ezért aknés bőr kezelésére is kiváló.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Jucimano

2020. november 29.

Jöttem elsőként dicsérni ezt a szappant. :)

Nemrég fedeztem fel a Napvirág termékeket, de nekem eddig ez jött be a legjobban, már a harmadik tömb fogy. Alapvetően a kedvencem a levendula illata, de nyugtató, gyulladáscsökkentő hatásait miatt is kedvelem, emiatt esett erre a szappanra a választásom az első rendeléskor. Én fürdésnél arcra és testre is használom, és nagyon elégedett vagyok vele, kiváltotta számomra a tusfürdőt.

Könnyen zsírosodó, de kombinált az arcbőröm, a bőröm pedig évtizedek óta borzasztó aknés, leginkább a vállamom. Rendszeresen gyulladt, fájó göbök jönnek ki, melyek keletkezésének oka sajnos ismeretlen, orvosi vizsgálatok után is. :( Időnként pedig az arcomon is kijön csúnyábban pár pattanás, még így huszonévesen is. Amióta azonban ezt a szappant használom, lényegesen, láthatóan sokat javult a vállam, a meglévő gyulladt pattanásokat másnapra, harmadnapra már úgy visszahúzza, mint még semmi eddig, illetve észrevettem, hogy sokkal ritkábban is jönnek ki most már újak és sokkal kisebbek is. (Természetesen ennek biztosan köze van ahhoz is, hogy mostanában az étkezésre is jobban odafigyelek illetve az emésztésemre teát használok, de a szappan is sokat segít.)
Az arcbőrömön is ugyanezt vettem észre, nagyon szépen lehúzza a pattanásokat már másnapra is. De ami nekem a legjobban tetszik és ami miatt ide is írok az az, hogy VÉGRE ez a szappan olyan, ami NEM SZÁRÍT rendszeresebb használat után sem. Valószínűleg azért, mert mindent beletoltak: olívaolaj, shea vaj, kókuszolaj, méhviasz. :D

Korábban Manna szappanokkal fürödtem, de azok közül több nagyon szárította mind az arcomat, mind a testemet, fürdés után kellemetlen érzés volt. Ez viszont egyáltalán nem szárítja a bőrömet sehol. Nem szoktam minden egyes nap fürdeni így karantén ideje alatt, így ez is közrejátszik, de abszolút nem viszketek fürdés után sem, nagyon puha, kellemes az érzése a bőrömnek.

A szappan illata kellemes, egyáltalán nem sok, éppen amennyi kell és jó krémes állaga van. Külön szeretem, hogy aprított levendula is van benne, ami még radíroz is egy kicsit. A mennyisége is megfelelő, egy hónapig szerintem nekem elég szokott lenni.

Én nagyon ajánlom mindenkinek kipróbálásra. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 29.

Jöttem elsőként dicsérni ezt a szappant. :)

Én nagyon ajánlom mindenkinek kipróbálásra. :)

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Olea Europaea (Olive) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Illatanyagok: Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil

Kaolin 0 0