Napvirág

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beautyguru99, Módosítva: 2020. július 30.

Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Extra szűz olíva olaj tartalma miatt alkalmas az ekcéma tüneteinek enyhítésére, és alapos tisztítás melletti bőrregenerálásra. Tápláló, hidratáló szappan. Illatanyagokra érzékenyeknek kifejezetten ajánlott, kímélő szappan. Mélyen hidratál és regenerál. Illatanyag mentes.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract