Napvirág

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   30 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tothneszbarbi00, Módosítva: 2020. április 23.

Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Száraz, Normál

A rendszeres dióolaj használat, hidratálja és táplálja a bőrt, így a bőr egészségesebb és ragyogóbb lesz. Természetes módon szünteti meg a korpát. Megfigyelések kimutatták, hogy a dióolaj rendszeres használata megakadályozza a kopaszodás kialakulását is. Elkerülhető a bőrgyulladás. A dióolaj gombaölő hatása pedig az olyan fertőzéseket tartja távol, mint a sömör. A dióolaj gazdag proteinekben, amelyek javítják a haj színét és szerkezetét és egészséges ragyogást kölcsönöznek neki.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Hydrogenated Vegetable Oil