Narciso Rodriguez

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 75 ml és 125 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kristie, Módosítva: 2016. április 6.

Kiszerelés:   35 ml, 75 ml és 125 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos

Fejjegy: írisz, rózsa

Szívjegy: pézsma

Alapjegy: ámbra

Lin

2018. december 1.

Tipikus Narciso illat, de a lágyabb fajtából! A Prada Iris, Chanel Poudre, Guerlain Magic vonalba simán beleillik. Érdekes módón az előzőekben pár óra múlva a bőrőmön előbújik valamiféle szúrósság, nála ezt nem érzékelem. (Azért ők mélyebb illatok.....)
Ő olyan mind a tiszta kék égen a fátyolfelhők. Citrusos kezdés után, lágy, krémes, a bőr melegétől ici-picit édeskés lesz. Nem egy csíkhúzós parfüm, de érezni, hogy ott van finoman, lágyan.
Akin működnek a pézsmás illatok, ez is fog!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 1.

Akin működnek a pézsmás illatok, ez is fog!