NARS

Ár:   $42   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: n.zsofka, Módosítva: 2017. szeptember 27.

Ár:   $42

Ez a duo tökéletes párosítás az ikonikus Nars pirosítónak és a kultikus bronzernek. Egészséges kinézet, bronzos ragyogás és természetes pír az arcon. A bőrön könnyű áttetsző pigmentek, a mikronizált por és a selymes textúra biztosítja a sima, eldolgozható alkalmazást. Könnyen építhető, fedése sima, csillógó eredményt biztosít.

Ár: 7000 Ft +pk , Eladó: katalara
Állapot: Képen látható, Helyszín: Bonyhád, fizetés: Postán maradóként küldöm

Csillampor26

2019. október 10.

Nagyon kíváncsi voltam a Nars termékekre, így azonnal lecsaptam rá amikor megpillantottam egy Sephoraban. Sajnos csalódást okozott. A pici festékek miatt nehéz úgy felvenni őket, hogy ne lógjon bele az ecset a másik árnyalatba is, de szerintem ez a legkisebb probléma. A Laguna bronzer egyenesen használhatatlan, kő kemény. Akármilyen ecsettel nyúlok bele, semmit nem lehet felvenni belőle. Még swatchot se lehet vele készíteni. Az Orgasm sem tökéletes ami a felvételt illeti, de határozottan puhább az állaga mint a bronzosítóé. Egészen nagy csillámok vannak benne, de számomra ez nem hátrány egy pirosítónál. A színe viszont nagyon szép, de így sem érdemel többet a termék egy hármasnál.

Muszáj updatelnem, mert a véleményem gyökeresen megváltozott. Továbbra is tartom, hogy a pici pan miatt nehéz a használata ennek a duonak, de azért nem lehetetlen. Kicsit meg kellett kapargatnom a bronzosító tetejét, ezzel működésre is bírtam. Ekkor vált világossá számomra, hogy a Laguna bronzosító méltán híres. Swatch készítése továbbra is lehetetlen, valamiért nekem egyáltalán nem látszik semmi így, de ecsettel belenyúlva szépen fel lehet venni a festéket. Az arcra felvive gyönyörű, van egy enyhe természetes fénye, egyáltalán nem foltos, semleges, picit talán meleg tónusa van, de teljesen jól alkalmazható bronzer/kontúr kötötti átmenetként, ugyanis ezekre én szeretek egy terméket használni. Már nagyon a végét járja, mivel nem volt egy kimondottan nagy mennyiség, de ahhoz képest sokáig bírta. Most sok bronzosítóm van ezen kívül, de ha 1-2 elfogy ezek közül, valószínűleg beruházok egy teljes méretű Lagunara.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 10.

szaboadrienn3

2019. július 10.

A mini van meg belőle nekem is és az előző kommentelőkhöz hasonlóan képtelen vagyok kiszedni ecsettel a színeket. Annyira dicséri mindenki és sajnálom, hogy ezzel a picivel én nem jutok semmire. :D Szoktak kiadni miniket egyesével csomagolva is, talán azt érdemesebb megvenni, hogy legalább a másik színbe ne lógjon át az ecset. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

zsuzsoka0925

2018. április 12.

Csak nekem szívás ezeket a piciket használni? Nem tudok rendesen felvenni belőlük az ecsettel, mert 6-szor kell rámennem, hogy mindenhova jusson, de néhány helyre meg rengeteg termék kerül, így foltos leszek tőle. Plusz ha rendesen megforgatom benne az ecsetet, átlóg a másik színbe...áhh nem értem én ezt. :D Amúgy szépek a színek (Orgasm/Laguna), de ez a méretprobléma megkeseríti a használatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

alongo0716

2018. március 1.

Elösszőr nagyon szkeptikus voltam ezzel a termékkel kapcsolatban,mivel vegyesek a vélemények róla.De a kiváncsiság nagyobb volt.
AvianaRahl(Evelin) és Szilva közös Sephorás videójában figyeltem fel elösszőr erre a kis dúóra.
Mégpedig mikor kimennek a vásárlás végén az üzlet elé,és mutatják a beszerzett termékeket.
És Evelin arcán ott van ez a duo.Olyan nagyon gyönyörűen mutat nappali fényben.Tudtam hogy ezt nekem is bekell szereznem.
Volt nekem azelőtt a Sleek Rose gold pirosítója is.
Tényleg nagyon hasonlóak.Sőt!
DE.Az orgasm azért tetszik jobban,mert sokkal finomabban terűl el az arcomon,addig a Sleek-re ez nem jellemző.És ott van a laguna bronzer is,amibe elösszőr belenyúltam,és semmi...mondhatni nem egy puha textúra.Alig látszott valami.
De felvíve annyira szép..pontosan annyi kerül az arc csontomra amennyi kell.Annyira lágy.És azért mégsem egy barna csík,hanem egy finom kontur az eredmény.És külön tetszik hogy picit fényes,picit csillog.Pontosan ez a dolga egy bronzosítónak.A ''napcsókolta'' hatás.És mikor a kettő együtt egybeolvad.Imádat!Én nem tudom,lehet velem van a baj,hogy ennyire imádom? :)
Egyébként a Beauty.Sale.Blog-ról rendeltem Edit-től.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

Volt nekem azelőtt a Sleek Rose gold pirosítója is.
Tényleg nagyon hasonlóak.Sőt!
Egyébként a Beauty.Sale.Blog-ról rendeltem Edit-től.

miomio

2018. február 25.

Szintén a mini kiszerelés van meg belőle, amely az Orgasm pirosítós és a Laguna bronzosítót tartalmazza. Nagyon érdekelt, hogyan mutat majd az Orgasm az orcámon, de sajnos nem az én színem, így nem sokszor kerül a kezem ügyébe a paletta. Nem tudom, hogy miért hasonlítják a Milani Luminoso baked pirosítójához, mivel szerintem nem sok közös van bennük a színt tekintve :D A Luminoso barackos, míg az Orgasm pinkes. Ezenkívül szerintem a Milani kevésbé csillámos, mint az Orgasm.
Akinek passzol a pirosító színe, annak ajánlom a nagy kiszerelést, hiszen nagyon praktikus összeállítás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

n.zsofka

2018. február 5.

Nos nekem a mini duo van meg belőle. Sokan dicsérik és istenítik a Nars kozmetikumait, de sajnos csalódnom kellett. Annyira össze van tömörödve az Orgasm árnyalat, hogy egyszerűen alig tudom ecsettel felvenni.Lehet ez csak a mini kiszerelés hibája, mert többen panaszkodtak rá a Youtubeon. Nagyon kár érte, mert így nem szívesen használom. Egyenlőre ez az egy Nars kozmetikumom van, szeretnék többet is kipróbálni, hátha csak én fogtam ki rossz terméket...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.