NARS

Ár:   10 000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2015. február 5.

Ár:   10 000 Ft

6500 Ft - NARS Duo Eyeshadow - Debauched
Ár: 6500 Ft , Eladó: Matzee
Állapot: Bontatlan, vadonatúj , Helyszín: Budapest V. kerulet, fizetés: Személyes átvétel lehetséges, postán maradó, foxpost, sima posta

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Mse

2020. október 3.

Silk road árnyalat van meg, hozza a szokásos Nars minőséget, mind pigmentáltság, mind tartósság terén.
Jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 3.

Jár az 5 csillag.

bobekecske

2018. január 7.

Duónként változó a véleményem, nyilván sokat számít az egyéni ízlés, és hogy annak megfelelőt sikerül-e választanunk.
A pigmentáltság egyiknél sem hagy kivetnivalót, a színkombinációk szerintem elég izgalmasak, jól működnek együtt.
Én a szatén fényű színeiket preferálom, a csillámosak túl pergősek az én ízlésemnek, a mattak picit túl sötétek.
A Kalahari és Alhambra duók nagy kedvenceim, könnyen használhatóak és nagyon mutatósak, izgalmas, de természetes színűek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 7.

theo

2017. június 21.

Nekem Belissima duo van meg. A sötétebb árnyalat nagyon szép, könnyű vele dolgozni, tartós is, viszont a világos árnyalat használhatatlan, ami nagy szívfájdalmam. Bármivel próbálom felvinni egyszerűen nem látszik, az apró csillámok pedig csak úgy repkednek jobbra-balra és nem marad semmi a szemhéjamon a szemfestékből úgy konkrétan. Szóval a duo fele tökéletes, a másik része meg egy rakás sz*r.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.