NARS

Ár:   €26.50   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. szeptember 14.

Ár:   €26.50
Kategória:   Sminkek szájra

Hosszan tartó, szuper fedés, bársonyos matt formulába zárva.

• Gazdagon pigmentált, élénk, telt színek
  • E-vitaminnal és bőrpuhító összetevőkkel dúsított, krémes textúra, mely nem szárítja az ajkakat
  • Kényelmes, könnyű használat a jumbo ceruza formának köszönhetően

21 árnyalatban kapható

NARS Velvet Matte Lip Pencil
Ár: 2000 Ft / db , Eladó: maow
Állapot: kipróbált, Helyszín: Budapest, fizetés: megegyezés szerint
6000 Ft - NARS Velvet Matte Lip Pencil
Ár: 6000 Ft , Eladó: Nashuaaa
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, posta csomagpont , foxpost

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

cintialaura

2021. június 23.

Sajnos én nem szerettem meg. Dance fever árnyalatban van meg, ami egy szép barna szín. Egyáltalán nem szépen terül és nem egyenletesen kopik, viszont a kiszerelése jó és szépen hegyezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 23.

candices

2021. június 15.

Régóta szemezgetek vele, évek óta óriási hype van körülötte és végül rászántam magam. A Dragon Girl árnyalat egy csodaszép piros, úgy látom mindenkin kicsit másképp érvényesül. Rajtam enyhén rózsaszínes árnyalatú. A texturája tökéletesen hozza az elnevezést, igazi "velvet matte". Könnyű felkenni, nem szárítja az ajkaimat, nap végéig 1 újrakenéssel kibírja. Nem hagy nyomot, nem pereg, sőt alig tudom lerobbantani a számról.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 15.

maow

2020. március 29.

A 2019-es karácsonyi mini rúzsszett a Dolce Vita, Sex Machine, Bad Girl és Dragon Girl árnyalatokat tartalmazta, ami mind olyan szín, amit kihasználnék, így lecsaptam rá Cult Beauty-n. Kedvenc árnyalatom a Dragon Girl lett, ami egy gyönyörű élénk pinkes piros. Van egy pár vörös rúzsom, de ez az árnyalat teljesen egyedi.
Mind matt finisű, de nem az a szaharaszáraz matt, kényelmes viselni őket.Krémesen-könnyen siklanak az ajkakon, a ceruzás kiszerelésnek köszönhetően pedig tök precízen lehet velük dolgozni. A tartósságukra sem lehet szavam, matt finisük miatt több órán át az ajkakon maradnak, az ivást simán, evést már kicsit kevésbé bírják, de könnyű őket újrakenni (nem kell eltávolítani a maradékot). A hegyezéstől kicsit tartottam, de semmi probléma ilyen téren, ráadásul a doboz oldalába el is rejtettek egy kis hegyezőt, amibe ezek a vastagabb ceruzák is beleférnek. A mini kiszerelés is tök sokáig elég, ha egyszer elfogynak a Dragon Girl-t újravenném normálban, illetve más árnyalatokat is lecsekkolnék élőben. Nagyon jó minőségű rúzsok, szeretem őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 29.