Natinca

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Anitay, Módosítva: 2016. december 5.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

"Válassz kisbabádnak bőrének megfelelő kényeztető megoldást. Prémium minőségű, lágy ápolást ígérhetünk a natúr szappan minden értékes összetevőjének hatásával. Avokádó olajat, shea vajat és extra szűz olívaolajat tartalmaz nagy mennyiségben, az „extrát” pedig kecsketej formájában vittük bele. Mivel ez a kecsketejes szappan ténylegesen és elsődlegesen babáknak készült, nincs benne sem illat-, sem színező anyag. Egy leheletnyi kamilla virággal gazdagítottuk csupán, hiszen a természetes kozmetikumok nem hagyhatnak kívánnivalót maguk után."