Natinca

Ár:   899 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Anitay, Módosítva: 2016. december 5.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

"Nyugtató, hidratáló, sebgyógyító és gyulladáscsökkentő hatása miatt problémás bőrre is ajánljuk. A körömvirág és a levendula csodás találkozásából született natúr szappan a shea vajjal vált még hatásosabbá, amely A, E és F vitaminokban gazdag. A shea könnyen felszívódik a bőrben, és hosszan hidratálja azt. Legyen gyönyörű, ápolt bőröd egy természetes szappan segítségével!"