Natinca

Ár:   899 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Anitay, Módosítva: 2016. december 5.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Szappanok

"Kellemes fahéj illatú szappan minden bőrtípusra, a kecsketej áldásos hatásaival. Kecsketejes szappanjaink ajánlottak száraz és érzékeny, valamint ekcémás bőrűek számára is. Nem sajnáltuk belőle a hidegen sajtolt napraforgó olajat - elsősorban kiváló hidratáló hatása miatt. Magas E vitamin tartalma folytán a MARRONE kézműves szappan kiváló antioxidáns tulajdonsággal rendelkezik, ezért a szabadgyökök elleni védelemben is fontos szerephez jut. Ez a természetes szappan fokozottan ajánlott sűrűn szoláriumozók, napégést szenvedettek részére."