Natinca

Ár:   899 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Anitay, Módosítva: 2016. december 5.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

"Zöld alga fgyengéden, de folyamatosan fokozza a vérkeringést, ezáltal megakadályozva a bőr alatti kötőszövetek rugalmasságának csökkenését. A bőrfelszínt hidratálja, nedvesség megkötő tulajdonsággal bír. A Midori természetes összeállításánál igyekeztünk egyensúlyba hozni a tisztító és ápoló anyagok arányát. Éppen ezért a kókusz tisztító- és habzó hatása mellé az olíva- és szőlőmagolaj ápoló és kényeztető hatását választottuk a natúr szappan számára. Az avokádó olaj gondos bőrvédő hatása folytán a kézműves szappan a pici babáktól az érett bőrű korosztályig remek választás lesz. Eukaliptusz olajjal illatosítottuk, nem csak a frissítő illata miatt. A nagyszerű hatóanyaga reumás panaszok okozta ízületi fájdalmak enyhítésében is nagy szerepet játszik."