Natinca

Ár:   999 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Anitay, Módosítva: 2016. december 5.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

"Kimondottan az arc tisztítására ajánljuk az Ördög kézműves szappant, az aknés, pattanásos, gyulladt bőrre, hiszen aktív szénnel dúsítottuk, ami szinte néhány alkalom után látható eredményt hoz arcbőrödnek. Figyeltünk arra is, hogy a sűrű használattól a bőröd ne száradjon ki, ezért az extra szűz olívaolaj mennyiségét megemeltük, valamint a kukoricacsíra olajét is - a pikkelyes ekcéma kezelésének nagy segítőjét. Rozmaring illóolajjal a zsíros bőrt is kezelhetőbbé tehetjük, ezért ezt is hozzáadtuk az összetevőkhöz, hogy a szappan még teljesebb hatást fejthessen ki."