Natur Tanya

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: Jenniii92, Módosítva: 2017. november 2.

Kategória:   Szappanok

Hidegen sajtolt, kézzel készült mézes-mákos kecsketej szappan, arc- és testradírozó hatással.

A méz egyedülálló bőrtápláló, bőrszépítő, a mákszemek pedig a legfinomabb természetes bőrradír. Utóbbi az arcbőrnek kíméletes peelinget, a narancsbőrnek pedig ádáz ellenséget jelent. Ezt a kettőt kecsketejjel, sheavajjal, válogatott olajokkal, méhviasszal, indiai citromfűvel gyúrták össze igazi szépségszappanná, mely gyengéden leradírozza az elhalt hámsejteket, kezeli a tág, eltömődött pórusokat, és egy füst alatt feltáplálja, kisimítja, megigazítja a bőr textúráját is.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

vocy

2018. május 24.

Imádom!! A legjobb radírozó készítmény amivel találkoztam. Nem szárítja a bőrt, kíméletes de hatékony. Érzem, hogy szereti a bőröm. Bevallom emiatt a termék miatt döntöttem úgy, hogy kipróbálom a márka többi tagját is és tusfürdők helyett visszatérek a jó öreg szappanra. Újravevős csodaszer :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

eyya

2018. március 23.

Első :) Jelenleg a harmadik ilyen szappanomat fogyasztom, reggeli arcmosás elegendhetetlen kelléke. Rendesen habzik, remekül tisztít, pont annyira radíroz, hogy az kellemes legyen. Kicsit szárít, pont ezért egy jó kis nappali krém szükséges utána, de igazi felfrissülést nyújt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 23.