Natura Siberica

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   online, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Grumpi, Módosítva: 2018. május 23.

Lelőhely:   online, drogériák
Kategória:   Hajápolók

Zsíros hajra. Fő összetevői a szibériai törpefenyő és sarkvidéki málna. A sarkvidéki málna ötször gazdagabb C-vitaminban, mint a hagyományos málna. Kombinálva a törpefenyő hatóanyagaival, helyreállítja a zsíros haj természetes egyensúlyát.

​A termék nem tartalmaz semmilyen káros kémiai összetevőt: SLS-t, SLES-t, ásványi olajokat, PEG-t, parabént, glikolt.

zsizmo

2020. február 4.

Az illata valóban isteni, viszont én a dúsìtò hatást nem éreztem és a hajvègek felé nagyon szárított és kócos lett a hajam. Összességében nagyon szeretem a Natura Siberica-t viszont ő nem vált be. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 4.

morvaieszter

2019. január 26.

Tényleg nagyon jó az illata, ami viszont eléggé meglepett, hogy valóban teljesíti is amit ígér és a hajam egyértelműen dúsabbnak hat tőle. Nem gondoltam, hogy balzsam képes ilyesmire de úgy látszik mégis.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

Grumpi

2018. július 17.

Imádom!Az illata isteni,nagyon krémes az állaga és nem nehezíti el a hajam mint sok balzsam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 17.