NaturaLisa

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: evakovacs84, Módosítva: 2015. április 3.

Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrtípus:   Száraz

A NaturaLisa Baba fürdetőkrém már újszülött kortól használható, gyengéden ápolja a kisbabák bőrét és megvédi a kiszáradástól, különleges összetevői segítik megőrizni a bőr nedvességtartalmát.

Vercsa1

2015. október 18.

Először furcsa volt az állaga. Azonban nagyon gyorsan felolvad a vízben és a bőrre gyakorolt hatása valami isteni. Eredetileg a gyermekemnek rendeltem, de én is kipróbáltam, és valóban olyan a bőröm fürdés után, mint a bababőr.... Imádom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 18.

evakovacs840gmail

2015. október 18.

A kedvencem!!!! Egy hét használat után kisfiam bőrén lévő száraz, piros foltok eltűntek és hihetetlenül finom puha lett a bőre. Imádom!!!

GalambSz

2015. október 9.

Kezdetben imádtam, fürdés után testápolóként használtam, nagyon tetszett, hogy nem kell felmelegíteni anélkül is krémes és lágy! Még a szemfestéket is ezzel szedtem le (egy benedvesített vattakorong és egy picurnyi fürdetökrém) Már elhasználtam egyet, mire a másodiknál kiderült, hogy ettől lettek pattanásaim, a karomon, a combomon, a lábamon. Nem kiütés, szerintem nem elég tiszta és eltömíti a pórusokat. A kisbabámat is ezzel fürdettem, és nála is megjekentek a patik, a popsikrémjétől szintén. Így egy nagy csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 9.

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil
Emulgeálószerek: Lysolecithin