NaturaLisa

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NaturaLisa, Módosítva: 2015. július 28.

Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Normál

"A NaturaLisa talkummentes Baba hintőport kifejezetten a csecsemők igényeire fejlesztettük ki, mely szárazon tartja a kisbabák bőrét fürdetés és pelenkacsere után. Már újszülött kortól használható. Különlegesen értékes összetevői, mint a levendula, a körömvirág és a fehér agyag  megnyugtatja a baba bőrét és csökkentik a gyulladást, a kiütéseket, a kipirosodást. 100%-os tisztaságú levendula illóolaj tartalma nemcsak lágy illatot kölcsönöz, de hámosító és gyulladáscsökkentő hatása révén védi a kisbabák bőrét."

evakovacs840gmail

2015. október 18.

Szuper termék

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 18.

Szuper termék

GalambSz

2015. október 9.

Ezzel a termékükkel elégedett vagyok, azt tudja mint minden más hintőpor, de legalább természetes alalpanyagokból van, nyáron a kisbabám melegkiütéseire használtam, most pedig szárazsamponként remekel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 9.

Illatanyagok: Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil

Kaolin 0 0