NaturaLisa

Ár:   990 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   90g +/-10g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NaturaLisa, Módosítva: 2015. július 28.

Kiszerelés:   90g +/-10g
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Extra szűz olíva szappan a száraz, viszkető, ekcémára hajlamos bőr megmentője. Nagyon magas extra szűz olíva olaj tartalma révén táplálja és megnyugtatja a bőrt, segít megszüntetni a száraz, húzódó bőrt és az ekcémás kiütéseket.

Hideg eljárással, kézzel készített szappan, természetes összetevőkből. Szintetikus színezéket, mesterséges illatanyagot és tartósítószert nem tartalmaz.

Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate