NaturaLisa

Ár:   1890Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NaturaLisa, Módosítva: 2015. július 28.

Ár:   1890Ft
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz

A NaturaLisa finomítatlan ghánai arany shea vaj egy igazán különleges, gyönyörű sárga színű bőrápoló, mely gyorsítja a sebgyógyulást, gyulladáscsökkentő és bőrvédő hatású. Az egész test felületén használható, akár már újszülött kortól.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Vercsa1

2015. október 18.

Könnyen kenhető, finom puha tőle a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 18.

Könnyen kenhető, finom puha tőle a bőröm.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)