Naturally Fresh

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Valici, Módosítva: 2011. május 17.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Dezodorok

Mandel

2015. január 6.

Már nem is emlékszem pontosan mikor vettem, de nem mostanában volt. Ahhoz képest, hogy napi szinten használom naggggggyon sokáig elég. Elég izzadós tipus vagyok sajnos, erre sem mondanám, hogy 100%ban szagtalanít nagy meleg esetén. De annak örülök, hogy nem teszi tönkre a blúzaimat, mint a stift és golyós deok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 6.

zimaliz

2014. május 7.

Sziasztok, én két napja használom ezt a terméket, le van akciózva a Rossmann-ban, így gondoltam egy próbát megér az egészséges életvitel nevében :-) Kicsit féltem, mert a Forever Living Company stiftje egyáltalán nem vált be nekem, pedig nagyon dicsérték, akik már használták. Erről a stiftről (kristályos, elég kemény állagú) rosszat nem mondhatok! Egész nap kitűnően "szagtalanít". Igaz, még nem voltak nagy melegek, hogy 100%-ban levizsgázhasson. Mindenkinek ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 7.

Villango

2013. december 18.

Használom már pár hete, és nagyon meg vagyok vele elégedve.
Szerencsére már stresszmentes (vagy stressz-csökkentett) életet élek, így nagyon nem izgatom fel magam semmin :) amihez elkélne az alumíniumos izzadásgátlás. Örülök hogy rátaláltam erre, mert leszokóban vagyok a méreganyagokról...ami bár lassú folyamat, de az ilyen cuccok segítségével egyre jobban megy.
Egy próbát amúgy megér, engem szárazon, szagmentesen tart egész nap.
Hétvégén egy hegyi túrán is bizonyított, ahol azért kimelegedtünk rendesen, szóval a fizikai terhelést bírja.... a lelkit lehet hogy nem, mert régebben amikor voltak húzós időszakaim, a legdrágább legerősebb deo sem használt. ...és valszeg ez sem használna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 18.

Használom már pár hete, és nagyon meg vagyok vele elégedve.
Egy próbát amúgy megér, engem szárazon, szagmentesen tart egész nap.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract

Szervetlen vegyület, a timsók közé tartozik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint izzadásgátló és összehúzó hatású összetevő.  A timsó alapú ásványi sókból készült dezodorokra a nagyméretű ammóniumtimsó-molekulák jellemzők, melyek a bőrön keresztül nem szívódnak fel, így nem kerülnek a véráramba.