NaturaMia

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   online, biobolt   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: abonyiagnes, Módosítva: 2019. június 18.

Lelőhely:   online, biobolt
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Bőrregeneráló, égési és általános sebekre, hegekre. Széles körben alkalmazható rovarcsípésekre. Megszünteti az ideges feszültséget, fejfájást. Kiváló stresszoldó, elősegíti a nyugodt alvást. Izomlazító, fájdalomcsillapító hatású.