Nature Republic

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Babuin, Módosítva: 2013. december 12.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Fő összetevői: Méhméreg komponens 69%, Szalicilsav, Calamine por, Gleccservíz, fagyöngy és kamélia kivonat.

Ápolja a vörös és érzékeny bőrt, finom gélkrém állagának köszönhetően kitisztítja a pórusokat és eltünteti az elhalt hámsejteket. Gleccservíz tartalma véd a káros környezeti hatásoktól. Nem ragad, könnyen felszívódó állaggal bír. Csökkenti a bőr irritáltságát és ápolja azt.

Parabén, ásványiolaj, illatanyag, színezék és benzophenon mentes!

Kiszerelés: 50 ml

Babuin

2013. december 5.

Szeretem, géles mégis krémes..nem is tudom,h leírni. Kipirosodó, érzékeny, aknés bőrre ajánlják. Nekem nagyon bevált, fürdés után piros az arcbőröm a hőtől, de ez nagyszerűen nyugtatja (gondolom a benne lévő fenyőolaj miatt), nagyon kellemes hűs gyógynövényes illata van. Kevés is elég belőle én egy hónapja használom és a harmada ha elfogyott belőle. A pattikat is lehúzza, és kordában tartja. Ára is teljesen jó, én azt hiszem olyan 14 dollárért rendeltem..egy egész termékcsalád van ebből, szövetmaszktól kezdve a bb púderen át, az arclemosóig és fényvédőig...tényleg minden van belőle...ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 5.