Nature Republic

Ár:   $7.95   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: szandi91, Módosítva: 2016. április 26.

Ár:   $7.95
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Gyorsan felszívodó, tápláló kézkrém, száraz bőrre, több féle variációban lehet kapni: mangó, áfonya, méz, barack, liliom, rózsa, grépfrút, lime, zöld tea.

Ildie

2017. január 6.

A képen a 3. a Wild Berrys van meg.

Szerintem ez a kézkrém inkább éjszakai, mivel kicsi nagyobb mennyiségben nem szívódik fel teljesen pikkpakk. Kis mennyiségben egyébként igen.
A luk, amik kijön a cucc kicsit szűk, így nyomkorászni kell rendesen, ami a vége felé kicsit idegesítő.
A hidratáló képessége kimondottan jó, nagyon szeretem, hogy reggelre puha kacsókkal kelek, de az első kézmosáskor, azért lehet érezni, hogy volt ott valami.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

A képen a 3. a Wild Berrys van meg.