Nature Republic

Ár:   $18   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2015. április 1.

Ár:   $18
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Dús habzású mikro granulátomot tartalmazó arctisztító, amely segít eltávolítani a szennyeződéseket a pórusok mélyéről és eltávolítja a smink maradékát is.

aranypáva

2017. február 4.

Szuper arctisztító. Nagyon elégedett vagyok vele. Pirosodásra hajlamos, kombinált és vízhiányos is a bőröm, nehéz jó arctisztító találni.
Hasonlít a DOORI Cosmetics arctisztítójára, de ez sötét, zöldes-barna, majd felvíve fehéren habzó. Bő vízzel kell lemosni.
A felesleges zsírt és csillogást teljesen eltávolítja, az apró kis gyöngyök jól radíroznak. Utána rögtön kell hidratálót használnom, de ez nem von le az értékéből. Szemkörnyéken sem irritál, remek az ára is.
Zsíros-problémás, kombinált és normál bőrre is ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 4.

Zsíros-problémás, kombinált és normál bőrre is ajánlom.