Nature's Bounty

Ár:   $17.08   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   80 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dominika28, Módosítva: 2017. február 6.

Ár:   $17.08
Kiszerelés:   80 db
Lelőhely:   külföld
Kategória:   Szépségvitaminok

Vitamin kapszula az extra erős bőrért, körömért és hajért.

Viaminok:

• Szelén 12,5 mg 18%
  • Magnézium 5mg 250%

laregina

2020. február 2.

Iherb.com-rol rendeltem meg, szerintem jok az osszetevok, ket dobozzal vettem meg ami 3 honapos kurara volt eleg (napi 3 db-ot kell szedni, 150 db egy doboz). Gyorsabban nem nott tole a hajam de szerintem erosodott, a kormom is, nemsokara elkezdem az ujabb 3 havi adagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.