Nature's Gate

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   online külfüldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mara, Módosítva: 2014. május 8.

Lelőhely:   online külfüldről
Kategória:   Fényvédők

• Széles spektrumú SPF50
  • Száraz finisű
  • 80 percig vízálló
  • Illatanyag-, parabén-, ftalát- és oxibenzonmentes
  • Állatbarát és vegán termék
  • Segít megelőzni a leégést
  • Ha a használati javaslat megfelelően, a napozás szabályait, egyébfényvédő intézkedéseket betartva alkalmazza, akkor csökkenti a napsugárzás okozta bőrrák és a korai bőröregedés kockázatát

Aktív össztevők

• Octinoxate 7.5%
  • Octisalate 5%
  • Octocrylene 7%
  • Zinc oxide 6.9%

Kicsiviki

2017. március 25.

Már egy újabb kiadást forgalmaznak, aminek zöld a kupakja, és zöld-sárga a cimkéje. Egyetértek az előttem szólóval, ígérete ellenére nem szárad mattra, sőt egyszer kipróbáltam hogy nem tettem rá semmit, csak ezt, és 2 óra múlva is fénylettem, mint a diszkógömb. Én az arcomra kerestem fényvédőt, de tuti nem veszem újra, nehéz rá sminkelni, nagyon krémes-fényes, egyszerűen nehéz az arcomon, és ragad. Még használom, mert nem találtam másik szép összetevős, megfizethető naptejet. Szerencsére nem volt drága, és az összetevői is szépek, ezért még elhasználgatom, amíg nincs meg az utódja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 25.

Mara

2014. augusztus 7.

Ezt a fényvédőt a testemre használtam nyáron. Hibrid, de ha felkenjük inkább fizikai fényvédő hatása van. Ez alatt azt értem, hogy bizony kenni kell rendesen, hogy az ember ne legyen fehér. A tubusból kinyomva elég folyós, ellenben sokkal vastagabb érzetű a bőrön, minta az Alba Botanica. Jól véd. Hiába ígér száraz finist, azt épp nem hozza, mindig lehintőporoztam vagy lepúdereztem. Használtam arca, nekem mindig kijött tőle egy kisebb pattanás, ezért arcra másnak sem ajánlom.   Olvass tovább a blogon >>

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.